Ostin selluuttigeeliä ja olen hieronut sitä vatsaan ja olen saanut jo viikossa pois 3 kg painostani ja kaikki mahasta josta sen halusinkin pois, tämä toimii ainakin minulla ja tosi helposti. Kantsii kokeilla.
Hyvä keino laihduttaa
Susa
4942
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
on kyseessä? mulla on käytös lumenen selluliittiseerumi.
Taisit hieroa sitä sinne vatsan sisäpuolelle.
on ihan tieteellisesti todettu ja ääneen sanottu, että selluliittivoide sen enempää kun muutkaan voiteet ei laihduta. kunnei ne ilman terveellisiä elintapoja ja urheilua sitä selluliittiäkään poista. että kyllä taitaa jostain muusta toi laihtuminen johtua..
Kyllä se näyttää vain joillakin toimia, en muuta edes ruokailutapoja, syön samalla lailla kuin ennenkin mut vatsan tai vyötärönympärys on kaventunut monta senttiä. Tämä toimi minulla jo toistakymmentä vuotta sitten kun ensimmäisen kerran sitä kokeilin. Ei voi muuta sanoa eikä kiistellä asiasta. Merkillä ei ole väliä, toinen purkki menossa toista merkkiä ja sama teho kunhan jaksaa rasvata joka aamu ja ilta. Nuorempana toimi liiankin hyvin, alkoi pudottamaan painoa kovastikkin mut nyt 45 ikäisenä kuitenkin vähän hitaammin, mut kyl se tästä.