Kunnan ropakatoo

Anonyymi

Kunnan ropakantalehti koto-salla on taas ilmestynyt. Kaikills menee niin hirviän hyvin. Minä olen ainakin rätti väsynyt töistä. Milloinhan meistä tavallisista ihmisistä tehdään juttuja,

3

143

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niin, ja kunnanjohtaja Parkkinen viitsii vielä kaiken jälkeen puhua rehellisyydestä, mitä rehellisyys hänelle tarkoittaa? Huh, huh. On niin kunnon mies, että????

    • Anonyymi

      Tarttuis vain henkilöstönsä ongelmiin jämäkästi, mutta ei ole miehestä munaa siihen, siis munaton mies on.

    • Anonyymi

      Tuolla Attendo sivuilla tulee oikeaa tietoa mitä kenttätöissä tapahtuu. Vastuu on kunnalla. Tämä kotosalla on todellakin ropakantalehti. On määräys että vain ylistystä ja ylistystä saa lehdessä olla. Tällaisessa näivettyvässä kunnassa, kunnan valta on suhteeton. Millon kunta kertoo sosiaalipuolen todellisen tilanteen rehellisesti.????

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      96
      1555
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      54
      1053
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      403
      961
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      164
      913
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      57
      762
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      124
      737
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      678
    8. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      57
      651
    9. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      645
    10. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      642
    Aihe