Sano se hänelle

Sanoista kaikki on kiinni. Siksi, sano jotakin joka aukaisee solmut meidän välillämme. Sano se, ennen kuin on liian myöhäistä. Ei tarvita suuria sanoja, joten voit aloittaa pienestä. Sano pieniä suloisia sanoja, sitä tässä tarvitaan. Tiedän, että olet samaa mieltä.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sanoisin jos uskaltaisin.
Olen tällä hetkellä aika allapäin, kun alkuviikolla näin häntä enkä uskaltanut.
Jotenkin tuntuu, että se oli hänelle viimeinen pisara enkä enää saa uutta mahdollisuutta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sanoista kaikki on kiinni. Siksi, sano jotakin joka aukaisee solmut meidän välillämme. Sano se, ennen kuin on liian myöhäistä. Ei tarvita suuria sanoja, joten voit aloittaa pienestä. Sano pieniä suloisia sanoja, sitä tässä tarvitaan. Tiedän, että olet samaa mieltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu