Jopas oli ranttu

Kirjoitin tuohon lounaspaikkakysely-ketjuun että kyllä sieltä löytyy lounaspaikkoja. Kannattaa katsoa googlesta.
Mitä tässä on sääntöjen vastaista kun viesti poistettiin kaksi kertaa??

Onko kenties ylläpitokin sitä mieltä että ohi vain- ei kannata Sodankylään pysähtyä?
594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Joo, ollaan sitä mieltä.

Ei, suoli24 on keksinyt "tekoälyn" ja se poistaa ihan sattamanvaraisesti viestejä ilman mitään logiikkaa :)

Äänestä

Päivinkammarissa hyvät ruuat

Äänestä

Aja vaan ohi, ei täällä saa edes hyvää koprakeittoa!

Äänestä

Ei sitte ole muuta tekemistä kun kirjoitella jotain poistettavaa viestiä tänne.

Äänestä
  • Ei sitte näytä oleva sullakaan muuta tekemistä

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kirjoitin tuohon lounaspaikkakysely-ketjuun että kyllä sieltä löytyy lounaspaikkoja. Kannattaa katsoa googlesta.
Mitä tässä on sääntöjen vastaista kun viesti poistettiin kaksi kertaa??

Onko kenties ylläpitokin sitä mieltä että ohi vain- ei kannata Sodankylään pysähtyä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu