Tosi pettynyt Sallan retkeilyreitteihin näin kesällä. Suota , röpökköä, huonokuntoiset jopa vaaralliset pitkospuut.
👎Tosi paljon voisi kesäsesonki kehittää. Toivotaan jatkossa parannusta. Muuten hieno ja rauhallinen paikka.
Sallan kesä
6
303
Vastaukset
- Anonyymi
Röpökkö se vasta hienoa onkin, se on Sallan vetonaula vallan.
- Anonyymi
Ei ole enää varaa tehdä pitkoksia enää. Nykyisetkin pitäis purkaa koska ne ovat vaaralliset. Eiköhän palata kompassi ja karttalinjalle.
- Anonyymi
Jaa, meidän mielestä Sallan reitit on juuri siksi aivan mahtavia että niissä on vaelluksen tuntia ja haastetta.
- Anonyymi
Minulla ei ole mitään huonoa sanottavaa Sallan Terveyskeskuksesta. Ainakin olen saanut hyvää hoitoa lääkäreiltä,röntgenissä,labrassa,terveydenhotajat,hammashoitola. En tosin ole osastolla,mutta ketkä tutut ovat olleet eivät ole ainakaan sanoneet mitään huonoa.
- Anonyymi
Huonokuntoisia pitkoksia uusitaan pikkuhiljaa, myös tänä kesänä niitä on uusittu. Jänkää pitääkin olla ja röpökköä, mitä se lie tarkoittaakaan. Eihän se muuten mikään patikkapolku oliskaan.
- Anonyymi
Ei kukaan kunnon vaeltaja lähde, jos ei ole röpökköä ja suota.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad841349- 51968
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että369798- 142759
- 55699
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän123692- 51648
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38625- 76612
- 56594