Mikä siin on kun naiset ei lähe treffeille. Oon mukava,itsestä pitävä mies. En ole ruma, mut en kai komeakaan,naiset ei vain suostu treffeille. En ole niin hoikka,mutta en läski. Naiset lukee viestin ja ei vastaa niin inhottavaa. Mulla on 1 deittipaikka ja profiili, mutta joskus joku vain vierailee profiilis ja yleensä semmonen mistä mä en tykkää, koska kyl suht tavis nätti pitää olla. Jotkut ovat olleet kyl niin naisihanteeni ulkopuolella niin ei kiitos enää sellaset.
Naiset ei halua treffeille.
Anonyymi
767
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
No sitähän tämä nettideittailu on. Ihan kamalat naiset ottaa yhteyttä. Suunnilleen tavalliselle jos pistäs viestiä, niin harvoin mitään vastaavat, tai vastaavat että suksi kuuseen.
No niin on ihan perseestä, emmä mitää rumaa ja kauheeta halua, oon sit aina yksin mieluite, joo kiitos ei.
treffit24jällä on keksitty häiritsevä keino välittää lähetettyjen viestien määrä kaikille mikä kylläkin vain mustaa seuraa haeskelevan miehen aikeet vaikeuttaen pitää useampaa kipinää saman aikaisesti yllä mikä paranantaa vähän mahdollisuutta saada kiinni se yksi. Miksi deitti sivustolla nähdään vaivaa ottaa huoleksi hoidella sinne tänne kirjoittelijat kiinni kuin ne pitäisikin saada kiinni et naiset kaikkoaisivat ympäriltä. Ottaako treffit24 vastuun myös avioeroistakin :D Ei ota vaan taka ajatus on saada käyttäjäkuntaa ostamaan paljon treffit plussaa.
Valinnan varaa pitää olla. Nyt sitä on.
Vastaan saman kuin muillekin samanlaisista asioista valittaville; onneksi on valinnan vapaus! Ja se molemmilla sukupuolilla, naisillakin!
Onhan se luojan lykky ettei kehen tai minkälaiseen tahansa tarvitse tyytyä, saa valita!
On naisilla valinnanvapaus joo mut turha itkee "kaikki miehet sikoja" ja "tulin jätetyks" kun meette ulkonäkö edellä ja jos oma ulkonäkö ei vastaa miehen ulkonäköä, niin en yhtään ihmettele miks käy noin.
No sitte ne on ihan sokeita jos ei lähe treffeille, emmä jaksa kiinnostua enää kestää ja ykspuolisesti tutustua, se on jo nähty ja ihan turhaa.