Laakkoselta saa tutkitusti paremman vaihtoauton

Käyvät tarkkaan läpi autot suurennuslasilla jotta asiakas saa viimeisen päälle auton. Korkokin heillä on ihan perus 2,95% joka tosin nousee 3,5% kulujen kanssa, ei halvin mutta toki myös autot on merkkiliikkeessä aina parempia kun joppariliikkeessä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin, sitten sinne joukolla ostoksille hei, mars mars ja Laakkoselle.

Äänestä

Nillittäjältä saa edullisemmin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Käyvät tarkkaan läpi autot suurennuslasilla jotta asiakas saa viimeisen päälle auton. Korkokin heillä on ihan perus 2,95% joka tosin nousee 3,5% kulujen kanssa, ei halvin mutta toki myös autot on merkkiliikkeessä aina parempia kun joppariliikkeessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu