Älkää käyttäkö Loverten nettikauppaa. Kalliimmat tavarat huonoja, joka vanhoja tai kopioita. Eivät ota vastuuta mistään, vaan valehtelevat päin naamaa. Kokeilin, halpaa oli, mutta kalliiksi muuttui.
Loverte nettikauppa
10
15710
Vastaukset
Minä olen ostanut sieltä vuosia, sekä Tallinnaan että Helsinkiin. Ei koskaan ollut mitään ongelmia palautuksissa tai korvauksissa. Kiltisti hoitivat kaikki reklamaatiot. Eikä ne voi myydä feikkejä, siitä lähtee toimilupa heti. Ainakin näin Virossa. Oletko kysynyt kuluttajasuojalta, mitä mieltä he ovat asiasta?
- Anonyymi
Meinasin tilata. Uskallanko?
- Anonyymi
Minä uskalsin tilata. Ja toimi oikein kiitettävästi. Tavara just sitä mitä tilasinkin.
- Anonyymi
Olen ihan tyytyväinen. Tilaus tuli nopeasti, hyvin pakattu, kaikki ok
Suosittelen! - Anonyymi
Olen tilannut silmäkynän Lovertesta. Paketti saapui kuudessa päivässä, mutta väri oli väärä. Palautusten osalta heidän nettisivuillaan sanotaan, että palautuskulut ovat asiakkaan maksettavana. Olen lähettänyt viestiä, mutta en ole saanut vastausta. Aika ärsyttävää, koska paketti saapui postiin, joka ei ole kovin lähellä ja nyt pienen kynän kanssa voi olla paljon säätöä.
- Anonyymi
Muutaman kerran olen tilannut ja kaikki toiminut loistavasti. Oikeat tuotteet tullut ja nopeasti!
- Anonyymi
Tilaus tuli nopeasti ja sisälsi mitä pitikin 👍
- Anonyymi
En voi kuin suositella. Ystävällistä ja yhteistyökykyistä palvelua myös rikkoutuneena saapuneen tuotteen osalta.
- Anonyymi
Kaikki sujui hyvin. Avenen tuotteet oli oikeat ja niissä pitkälle päiväystä. Suosittelen!
- Anonyymi
Tilasin 2 kertaa, tuli nopeasti, kaikki sujui hyvin. Ostin vian perustuote niin kaikki tuli oikein. Hienosti paketoitu. En uskokaan myyvat fake tuotteet.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17322279Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant749496Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297480Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va806325SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1825960Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344966HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084620Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014386Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo872060Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k791345