Miläl ajatte parran?

Onko one blade hyvä? MInusta se oj kallis, vaihtoterä kestää van 4 kk ja maskaa puolet koko paketin hinnasta.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Epilaattorilla.

Äänestä
  • Joskus ruohonleikkurilla.

    Äänestä

Ei onneksi vielä tarvitse ajaa millään. Pinsetit riittää toistaiseksi.

Äänestä

Saksia /hiustenleikkuria käytän parran siistimiseen. Rajat siisti halvimmalla mahdollisella höylällä.

Äänestä

Remingtonin hiustrimmerillä. Säästän kuitenkin sähköä, joten vain silloin tällöin.

Äänestä

No en ainakaan gilletellä. :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko one blade hyvä? MInusta se oj kallis, vaihtoterä kestää van 4 kk ja maskaa puolet koko paketin hinnasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu