Olen ihannenainen

Enka halua jalleensyntya enaa, onko mahdollista? Kiitos
787
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

On, kuuntelet mestaria niin kruunuchakrasi avautuu. Jussi avaa joskus kolmannen silmänkin.

Äänestä

Tama saa luvan olla viimeinen inkarnaationi maan paalla.

Äänestä

Ihmiskunnan keskuuteen palaaminen on tuskallista monella eri tasolla.

Äänestä

Mä oon aina syntynyt joka elämässä ennen sodan alkua. Edellisessä elämässä olin intiaani, kuolin..en ymmärrä mitä tapahtu tän ja sen elämän välissä kun en syntynyt heti uudelleen seuraavaan elämään, meni ainakin 150- vuotta uuteen elämään. Muistan kaiken, muistan että olin tyhjyydessä sen ajan jossain. Kun kuolin tässä elämässä menin sinne taas. Ja joo kyllä mä oon herännyt 2 kertaa kuolemasta.

Äänestä

Mikä tekee sinusta ihanne naisen? Mä en välitä olla ihanne kellekään.

Äänestä
  • Ulkoisesti en sita olekaan.
    Sisaiseti kohoan uudelle tasolle, vihaan halveksun kaikkea tata materiaa, fyysisyytta karkeatekoisuutta, se vaaristaa ja tuhoaa ahtautumalla koviin reunoihin.
    Pilaa hyvyyden kauneuden ja kaiken tavoiteltavan arvoisen

    Mutta uskon etta sylklini umpeutuu pian vapaudun viela tasta kaikesta..

    Äänestä

Karsimys on hetken huvi...

Hipatirallqaa nyt kun minulla on keho...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Enka halua jalleensyntya enaa, onko mahdollista? Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu