Sitä on tarjolla aivan liikaa, siihen voi tukehtua kuin pullaan.
Naisten tulisi olla kriittisempiä siitä kenelle antautuvat. Jakavat arvokasta rakkauttaan kaikenlaisille pösilöille:)
AsianVierestä
Naisten tulisi olla kriittisempiä siitä kenelle antautuvat. Jakavat arvokasta rakkauttaan kaikenlaisille pösilöille:)
AsianVierestä
Vastaukset 9
Vanhimmat
Arvokas rakkaus ehkä tarkoittaa jotain muuta kuin kropan osaa.
Ei se tarkoita, jos tarkoittaisi kaikki ihmiset olisivat panseksuaaleja.
Naisen arvokkain osa on pikkuhousujen sisällä, moni on joutunut maksamaan niiden sisälle kurkkaamisesta ja korkkaamisesta jopa 200 000 euroa. Kättä ja päivää moikkaaminen on paljon halvempaa. Ehdottomasti arvokasta rakkautta.
Katsokaa kaduille, siellä on tuhottomasti käveleviä pyllynpyörittäjänaisia. Kuka uskaltaa kävellä ilman turvavaljaita tai kesytysruoskaa?
AsianVierestä
Ne on varmaan ne sun eroottiset kirjoitelmat palstalla jotka pistää naiset ihan sekaisin.
Nuorena tosiaan sain liikaa pillua mutta oli pakko panna aina kun sai. Kävin baareissa usein ja aina sain se oli sitä parasta nuoruutta kun pidettiin hauskaa eikä elämässä ollut suuntaa. Nykyään parisuhteessa saan pari kertaa viikossa mikä on ihan hyvä. Ei sitä jaksaisi raikulipojan elämää enää neljäkymppisenä.
Omituinen asetelma katsoa asiaa?
Sekava mieli tulee seksuaalisuuden kautta pihalle?
Kyse on sinusta, ei pil.uista..
Tuo ei täällä olevien kirjoitusten perusteella pidä paikkaansa. Eniten täällä tuntuis olevan keskustelua siitä, kun mies ei löydä tai saa naista. Vai pitääkö ne eniten meteliä vaan?
No hyvä jos sä edes oot kuin pillulla päähän lyöty.
Lihoo 30 kg niin et saa pillua. Palstan ätmitkin on lihavia eivätkä saa pillua.
Heh, pysy tuvassa. Verhot ikkunoiden eteen, ovet säppiin ja turvalukoilla kiinni. Jätät käymättä päivkausiin pesulla, annat mahan ja parran kasvaa, hampaiden mädäntyä suuhun ja haiset paskalle aamusta iltaan. Lupaan, että vähenee. :)
Abris
Kerrankin jotain uutta!