Olette siis kaikki PASKAHOUSUJA! Olette säälittäviä raukkoja, joista ei ole mihinkään kuin esittämään netissä AA:ta (Anonyymia Aasia). Minä säälin teitä. Yksikään teistä ei ole käynyt lavalla ja tuskin kovinkaan moni edes salilla. Onko teillä laittaa kuvia, tuloksia, mittoja jne? Ei ole! Ette ole viitsineet edes rekisteröidä nimimerkkejänne! Miksi? Koska olette laiskoja PASKAHOUSUJA! Olette sohvalla makaavia nörttiläskejä. Täällä joskus joku kirjoitti nimimerkillä 130 kg. Aivan, tällä kaverilla on aivan varmasti 130 kg LÄSKIÄ kropassaan. Salilla tuo mies ei ole voinut käydä. Olen hyvin pettynyt koko tähän palstaan. Täällä on keskustelu mennyt jopa Jippiitä huonommalle tasolle.
Surkeaa =(.
Ei ole ketään näkynyt minun luonani Muottikadulla.
Läskisontiainen
5
688
Vastaukset 5
- Dunlop
Palstan taso on tippunut, siitä kiitos sinun!
- mennääs.
Itse olen lähinnä seuraillut sivusta näitä juttuja. Voisin kyllä lähteä kanssasi bisselle, kiinostaa nähdä millainen sälli oikeasti olet(sen verran outoa juttua kuitenkin irtoaa). Ei siis haastamaan riitaa(ei ole mitään syytä) vaan ihan sovussa.
- ymmärrä
En minä kyllä ymmärrä, miksi tämä Poutiainen aiheuttaa noin paljon intohimoja tälläkin palstalla.
- Anonyymi
Sinulla läskit aivoissa, luupää.
- Anonyymi
mene sinä saatanan aloittaja homo vittuun parkumasta t: janne jokinen n ivala
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.531414Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt191084- 93987
- 77693
- 37678
- 27500
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.21499- 26451
Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?53450Voitko kirjoittaa mulle tänne mies?
Jos täällä käyt? Ihan kaverimielessä, jos ei muuten? Haluaisin jutella sinun kanssa. Mulla on edelleen jotenkin niin h30423