HAMMASLÄÄKÄRIKOKEMUS LIELAHTI KESKUS

Kävin hammaslääkärillä TEmpodentissä. Kohtelu oli mahtavaa, vaikka olen vanha ihminen. Minun piti otattaa lohjennut hammas pois. Hammaslääkäri sai minut toisiin ajatuksiin . Paikattiin ja nyt olen toi tyytyväinen. Purenta kohdallaan. Tunsin itseni todella paljon nuoremmaksi. Hieno musiikki soi ja tunnelma oli rento!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tottahan yksityispuoli hoitaa asiakkaansa hyvin jotta saa hänet toistenkin paikalle. Eihän siinä mitään, hyvä asia. Kyllä kunnallisellakin osataan. Olen itsekin vanha ihminen ja sain Helsingin uudessa Kalasataman hammashoitolassa nuorelta naishammaslääkäriltä todella hyvää palvelua. Teki työnsä paljon tarkemmin ja paremmin kuin moni vanhempi lääkäri. Noin sitä pitää ja usein palvelu onkin kiinni lääkäristä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kävin hammaslääkärillä TEmpodentissä. Kohtelu oli mahtavaa, vaikka olen vanha ihminen. Minun piti otattaa lohjennut hammas pois. Hammaslääkäri sai minut toisiin ajatuksiin . Paikattiin ja nyt olen toi tyytyväinen. Purenta kohdallaan. Tunsin itseni todella paljon nuoremmaksi. Hieno musiikki soi ja tunnelma oli rento!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu