Muille paitsi palstalaisille

Hyvää huomenta. olen huomannut, että syystäkin sinkkuja on täällä. Joka tapauksessa haluan jakaa heillekkin tällaisen ohjeen sonaatin muodossa.

Olkaa hyvä: https://www.youtube.com/watch?v=gZu0wvXL_3o&feature=youtu.be

HUOM! HUOM! HUOM! HUOM!

kyseinen veisu saattaa järkyttää ala-astelaisia sekä sinkkupalstan loooooooooooooooooosereita.
661
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Keitä muita kuin palstalaisia ajattelit palstalla käyvän huomeniasi lukemassa?

Äänestä

Hyvää huomenta.
Asiallinen käytös hiukan hukassa?

Haluatko hiukan kertoa miksi kiukuttelet kuin pieni lapsi? Näytät kuvan perusteella olevan kuitenkin aikamies.

Äänestä
  • Juu, kaskenpolttajalla eivät ole aivan kaikki kasket hallussa, muuten hauskaa ja mukavaa keskustelua on ollut.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Juu, kaskenpolttajalla eivät ole aivan kaikki kasket hallussa, muuten hauskaa ja mukavaa keskustelua on ollut.

    Olet harvinaisen oikeassa, minulla ei ole kaikki kasket hallussa. Joskus toivon, että olisi...

    Äänestä

Minusta tuntuu olet tilanteessa että hällä
väliä eikä se haittaa pitäisi olla se ihminen joka pitää sylkyssä eikä päästä pois muuta kuin olet rauhoittunut. Ilmaa huitominen ei auta asiaa . Olet tärkeä muista se vaikka et kokisi asiaa niin. Jokainen meistä joutuu halkomaan ilmaa kun menetetään.
Olisi joku joka pitäisi kiinni ja veisi nautintojen syvyyksiin.nautintoihin.

Äänestä

"olen huomannut, että syystäkin sinkkuja on täällä"

No johan pomppas! Ei pitäisi noin karkeasti yleistää.

Tuo otsikko. Miten niin muka muille kuin palstalaisille? Määrittele ne muut, kuin palstalaiset, jotka voisivat osallistua täähän ketjuun. En ymm...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


TimoSimilä kirjoitti:

Hyvää huomenta. olen huomannut, että syystäkin sinkkuja on täällä. Joka tapauksessa haluan jakaa heillekkin tällaisen ohjeen sonaatin muodossa.

Olkaa hyvä: https://www.youtube.com/watch?v=gZu0wvXL_3o&feature=youtu.be

HUOM! HUOM! HUOM! HUOM!

kyseinen veisu saattaa järkyttää ala-astelaisia sekä sinkkupalstan loooooooooooooooooosereita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu