TÄSSÄ SE ON

Anonyymi

Jännittävä, hyvän näköinen, sopivan lihaksikas, hyvätuloinen. Hellä ja välittävä mutta samalla myös kusipä jotta saataisiin jännitystä ja draamaa. Pitää palvoa naistaan mutta kiinnostua myös sopivassa määrin vieraista jotta sähköisyys, säännöllinen riitely ja draama takaisivat myös sen naisten rakastaman sovintoseksin. Tässä kohtaa itseään kunnioittava mies hyppää pois kyydistä.
Ja ainiin, se tärkein. Sen täydellisen miehen pitää muuttaa kroppaa ja ulkonäköään vähintään viiden vuoden välein.

3

201

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ton ois voinut kiteyttää niin että naiset on kasa systemaattisesti toimivaa ja kieroilevaa psykopaattista paskaa mutta päätin lähestyä useammasta vinkkelistä :)

    • Anonyymi

      En kyllä komppaa ollenkaan tota palvomista.
      Eikä vielä ole tullut sellaista täysipäistä naista vastaan joka sellaista olisi halunnutkaan.
      Myös toi vieraisiin vilkuileminen on ihan vihonviimeinen juttu jos meinaa pysyä neidon kuvioissa mukana.
      Seksinhän on syytä olla muutenkin sen verran hyvää ettei tarvitse haikailla sovintoseksin perään.
      Tyyliä voi ja pitääkin muuttaa säännöllisen epäsäännöllisesti ja omat vaatteet, kengät, kellot ja asusteet kannattaa ostaa hyvällä rahalla ihan itse.
      Sixpack on hyvä muttei välttämätöntä löytyä paidan alta, tärkeämpää on ettei sitä löydy aina jääkaapista.

      • Anonyymi

        Et siis tunnusta tykkääväsi oikeasta Jännämiehestä https://www.is.fi/viihde/art-2000006293017.html , vaikka kaikki naiset oikeasti tykkäävätkin?
        Siinäpä se. Rehellistä naista ei ole vielä löytynyt. Sadan vuoden ikään ei minulla enää kauaa ole, joten saattaa löytyäkin, vaikka enpä usko. Eikä tuolla enää ole väliä, muut kuitenkin päällänne ähkivät.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      43
      7370
    2. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      346
      5392
    3. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2856
    4. Kehu kaivattuasi

      Mikä hänessä on parasta? Jos osaat kertoa muuta kuin ulkonäköön liittyvää, niin ansaitset mitalin.
      Ikävä
      143
      1756
    5. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      138
      1661
    6. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      61
      1597
    7. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      98
      1392
    8. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      163
      1315
    9. Keskiviikkona 8.4.2026 se tapahtuu

      Nimittäin tulevana keskiviikkona 8.4.2026 Donald Trump ilmoittaa Naton pääsihteerille että Yhdysvallat eroaa Natosta. N
      NATO
      293
      1162
    10. Mahtavaa, Trump pelasti lentäjän, Irania nöyryytettiin

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011917601.html Taas osoitus kuinka ylivertainen maa USA on Trumpin johdolla.
      Maailman menoa
      364
      1151
    Aihe