Jännittävä, hyvän näköinen, sopivan lihaksikas, hyvätuloinen. Hellä ja välittävä mutta samalla myös kusipä jotta saataisiin jännitystä ja draamaa. Pitää palvoa naistaan mutta kiinnostua myös sopivassa määrin vieraista jotta sähköisyys, säännöllinen riitely ja draama takaisivat myös sen naisten rakastaman sovintoseksin. Tässä kohtaa itseään kunnioittava mies hyppää pois kyydistä.
Ja ainiin, se tärkein. Sen täydellisen miehen pitää muuttaa kroppaa ja ulkonäköään vähintään viiden vuoden välein.
TÄSSÄ SE ON
3
159
Vastaukset
- Anonyymi
Ton ois voinut kiteyttää niin että naiset on kasa systemaattisesti toimivaa ja kieroilevaa psykopaattista paskaa mutta päätin lähestyä useammasta vinkkelistä :)
- Anonyymi
En kyllä komppaa ollenkaan tota palvomista.
Eikä vielä ole tullut sellaista täysipäistä naista vastaan joka sellaista olisi halunnutkaan.
Myös toi vieraisiin vilkuileminen on ihan vihonviimeinen juttu jos meinaa pysyä neidon kuvioissa mukana.
Seksinhän on syytä olla muutenkin sen verran hyvää ettei tarvitse haikailla sovintoseksin perään.
Tyyliä voi ja pitääkin muuttaa säännöllisen epäsäännöllisesti ja omat vaatteet, kengät, kellot ja asusteet kannattaa ostaa hyvällä rahalla ihan itse.
Sixpack on hyvä muttei välttämätöntä löytyä paidan alta, tärkeämpää on ettei sitä löydy aina jääkaapista.- Anonyymi
Et siis tunnusta tykkääväsi oikeasta Jännämiehestä https://www.is.fi/viihde/art-2000006293017.html , vaikka kaikki naiset oikeasti tykkäävätkin?
Siinäpä se. Rehellistä naista ei ole vielä löytynyt. Sadan vuoden ikään ei minulla enää kauaa ole, joten saattaa löytyäkin, vaikka enpä usko. Eikä tuolla enää ole väliä, muut kuitenkin päällänne ähkivät.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat1328364Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4797612SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden2215692Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en964752Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1474644Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1094486Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su1564447Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p254365Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr134202Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03840