Jännittävä, hyvän näköinen, sopivan lihaksikas, hyvätuloinen. Hellä ja välittävä mutta samalla myös kusipä jotta saataisiin jännitystä ja draamaa. Pitää palvoa naistaan mutta kiinnostua myös sopivassa määrin vieraista jotta sähköisyys, säännöllinen riitely ja draama takaisivat myös sen naisten rakastaman sovintoseksin. Tässä kohtaa itseään kunnioittava mies hyppää pois kyydistä.
Ja ainiin, se tärkein. Sen täydellisen miehen pitää muuttaa kroppaa ja ulkonäköään vähintään viiden vuoden välein.
TÄSSÄ SE ON
3
153
Vastaukset
- Anonyymi
Ton ois voinut kiteyttää niin että naiset on kasa systemaattisesti toimivaa ja kieroilevaa psykopaattista paskaa mutta päätin lähestyä useammasta vinkkelistä :)
- Anonyymi
En kyllä komppaa ollenkaan tota palvomista.
Eikä vielä ole tullut sellaista täysipäistä naista vastaan joka sellaista olisi halunnutkaan.
Myös toi vieraisiin vilkuileminen on ihan vihonviimeinen juttu jos meinaa pysyä neidon kuvioissa mukana.
Seksinhän on syytä olla muutenkin sen verran hyvää ettei tarvitse haikailla sovintoseksin perään.
Tyyliä voi ja pitääkin muuttaa säännöllisen epäsäännöllisesti ja omat vaatteet, kengät, kellot ja asusteet kannattaa ostaa hyvällä rahalla ihan itse.
Sixpack on hyvä muttei välttämätöntä löytyä paidan alta, tärkeämpää on ettei sitä löydy aina jääkaapista.- Anonyymi
Et siis tunnusta tykkääväsi oikeasta Jännämiehestä https://www.is.fi/viihde/art-2000006293017.html , vaikka kaikki naiset oikeasti tykkäävätkin?
Siinäpä se. Rehellistä naista ei ole vielä löytynyt. Sadan vuoden ikään ei minulla enää kauaa ole, joten saattaa löytyäkin, vaikka enpä usko. Eikä tuolla enää ole väliä, muut kuitenkin päällänne ähkivät.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien2263312- 582806
Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk182441Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I212421Työvoimatoimisto
Nyt kysyisin miksi pitää käydä työvoimatoimistossa paikanpäällä, kun he eivät muuta tee kuin laittavat koneelle uudet ve701909Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä841830Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva401812Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro181791Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.851639Mietin sua liikaa
Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli65965