Mikä on teidän mielestänne eroottisin ammatti? Liittyykö siihen kenties uniformu vai onko konetta naputtelevassa sihteerissä sitä jotakin...
Vai löytyykö se jostain aivan muualta? :)
Vai löytyykö se jostain aivan muualta? :)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Työskentelen IT-alalla konsulttina ja tämänhetkisessä projektissani on vähän yli kolmikymppinen kukkaan puhjennut nainen projektipäällikkönä, joka saa mielikuvitseni laukkaamaan tuhmissa ajatuksissa joka kerran kun katson hänen kauniita käsiään, siistiin jakkupukuun verhottua kaunista vartaloaan, sensuelleja kasvonpiirteitään, tuikkivia silmiään ja punaisia kiiltäviä huuliaan. Kun katson häntä syvälle silmiin keskustellessamme projektiin liittyvistä asioista, näen meidät rakastelemassa ahnaasti. Kun hän puhuu minulle kauniilla äänellään, kuulen hänen voihkimassa kiihkeästi hyväilyistäni ja hengästyvän vartaloidemme pumppaavasta liikkeestä. Kun hän näppäilee kannettavaa tietokonetta tai selaa papereita, näen hänen hyvin hoidetut kätensä, sulavalinjaiset sormensa ja upeat kyntensä suureksi jäykistyneen sykkivän ja suonikkaan lihani ympärille puristuneena. Kun olemme lounalla, näen meidät ahmimassa toisiamme kyltymättöminä, eläimellisinä, alastomina, hikisinä, huohottavina. Voih.. tahtoisin niin koskettaa häntä.
Teidän projektinne tulee taatusti menemään päin mäntyä :) Mutta mitäpä siitä, tärkeintä on hauskanpito.
Oma ääneni ohjautuu myöskin jakkupukuammateissa ahertaville neidoille. Sihteerit, nam :)
Huora on eroottisin ammatti!
Naiset taitaa olla hulluina roskakuskeihin. Ehkä siinä on syynä se, että se on niin tärkeä työ. No kyllä siinä varmaankin se palkkapussikin vaikuttaa.
Nii, ja siinähän on vielä se mafiayhteys...
Aamupäivällä hoidetaan normihommat ja puolen yön aikoihin ne tilausajot, joissa ei paljoa kysellä.
flaksi käy postinkantajalla :)
Postimies polkee kahdesti.
epä eroottisin ois varmaan gynekologi, niitä haisevia ja vuotavia kun ois päivän ronkkinu niin vissiin plyastation ois illalla sänkykaverina!
näin ollen eroottisin ois varmaan joku palovahdin homma korvessa, jatkuvaa runkkaamista kun pillu pyöris kokoajan mielessä! :D
miespuolinen strippari. siinä sitä on erotiikkaa, kun pallit hankaa tankoa. selvää erotiikan suurvisiiri ainesta siis !
Tiedän kuulostavani Annelta ja Ellulta, mutta se on taivaan tosi: muusikot on eroottisia. Naistahan on verrattu milloin mihinkin instrumenttiin - eli yleensä ne osaa soitella muitakin kuin kitaran tms. "kieliä"... ;)
Näin se on, että siisti ja hyvännäköinen mies puku päällä - siinä on sitä jotakin.
Merikapteenilla on hieno univormu ja kun se tulee kotiin niin pidetään hauskaa...
Oiskos eksoottinen tanssija, strippari siis, aika korkealla? Nääh, kyllä lentoemäntä menee siitä kirkkaasti ohi. Ne on vaan niin söpöjä, kun ne sipsuttelee korkokengissään kiireen vilkkaa pitkin terminaaleja. Terveisiä vaan sille KLM:n lentoemännälle, joka lähti terassiseuraksi kahville muutama kesä sitten.