Voiko ujo mies

Anonyymi

saada tuheroa koskaan keneltäkään ämmältä?

7

136

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Nuoruuttani muistellen, kyllä se on mahdollista. Kävi joskus niin, että lähdin liikkeelle naisen kanssa kaveripohjalta. Joku kerta sitten päädyttiin samaan sänkyyn nukkumaan. Selkeitä vinkkejä kyllä halukkuudesta seksiinkin nainen antoi, mutta ei vaan ujo poika kehdannut asiaa eteenpäin viedä. Siispä nukuttiin. Tuli sitten toinenkin kerta ja tällä kertaa sitten sain pimppaakin... Mitäpä tuohon aloitukseen muuta voisi sanoa kuin että pitää käyttää tilaisuudet hyväksi.

    • Anonyymi

      Jokainen mies joka sanoo naista ämmäksi, pitäisi viedä saunan taakse ja lopettaa.

    • Anonyymi

      Samoin naiset jotka haukkuvat toisia naisia ämmiksi.

    • Anonyymi

      Ei jatka masturbointia.

    • Anonyymi

      Saattaa aika vaikeeta olla nykyään. Mitä mä olen naistenvuorolla lenkkisaunassa käynyt, niin aika harvoin kellään näkyy tuheroa enää olevan... posliineja tai ainakin rajusti siistittyjä pieniä kolmioita korkeintaan. Kesällä yhden tuheron näin maauimalan puolella suihkussa käydessäni, varmasti yli 5kymment vuotias hyvä kroppanen nainen.

    • Anonyymi

      "Taidan vähän kompata edellisiä. Asenne ei taida olla kohdallaan, jos haluat "tuheroa ämmältä". Kannattaa huomioida että naisetkin on tuntevia ja ajattelevia olioita... Tuheroa saa rahalla, mutta jos haluaa vähän enemmänkin, pitää suhteeseen vähän panostaakin. Oikeastaan aika helppoa: ole oma itsesi ja toiseksi mieti mitä toinen osapuoli haluaa. Puhumalla asiat ruukaa selvitä ja saa sitten omankin tarpeensa tyydytettyä.

    • Kyllä ujo mies voi saada useinkin sitä "tuheroa", mutta harvemmin varmaan saavat ne kusipäät joille nainen on ämmä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      315
      1870
    2. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      47
      1589
    3. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      154
      1291
    4. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

      Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
      Kaste
      502
      1141
    5. 143
      1128
    6. Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!

      Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      79
      1081
    7. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

      Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
      Kaste
      470
      1047
    8. Olimmeko molemmat

      ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.
      Ikävä
      73
      973
    9. Mun on ikävä sua J ,

      Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan
      Ikävä
      48
      942
    10. Kesä ja nuorison mopoilu

      Tänään neljä mopoa ajelivat yöllä ihan miten sattuu pitkin kyliä liikenteenjakajan väärältä puolelta hirveää ylinopeutta
      Suomussalmi
      155
      899
    Aihe