Ilman ehtoja treffisivusto

Anonyymi

Meitä on täällä muutama mies, joita kiinnostaa tietää, millainen ilmanehtoja-treffisivusto on?
Millaisia kokemuksia sivustosta?

21

8978

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tein nopeasti profiilin. Heti näkyi naisten profiileista että ovat tekaistuja. 1min jälkeen poistin profiilin joka oli helppo tehdä. Ainoo plussa 😅

    • Anonyymi

      Kyllä tuo kyseinen sivusto ihan täyttä kusetusta. Sivustolla olevat henkilöt eivät tule ottamaan yhteyttä, vaan yrittävät pitää chattailijan keskustelemassa, jotta henkilö lataa rahaa mahdollisimman paljon. Ei kannata tehdä rekisteröintiä(kään)!!!!

      • Anonyymi

        Juuri näin, kusetusta ja rahastamista. Ihmetyttää vielä se heidän mainostama "treffitakuu"...miten se on mahdollista. "Työntekijät/naiset" taitavat olla sivuston palkkalistoilla...


    • Anonyymi

      juu ei ole mitäään ehtoja kannattaa kysyä

    • Anonyymi

      Täyttä kusetusta, siellä ei ole yhtään naista, joka oikeesti hakee liveseuraa

    • Anonyymi

      Naiset eivät varmasti maksa mitään. Naiset on valmiit juttelemaan vaikka maailman tappiin, mutta kun haluaisit sopia tapaamisen, niin tulee joku random-vastaus.

      • Anonyymi

        Oma kokemus, että naiset eivät ole todellakaan ole todellisia haluten oikeasti löytää miehen elämänsä rinnalle. Paljasta alapäätä reilusti levittäen esittelevät varatut/kihloissa/naimisissa olevat naiset haluten osin syrjähyppyjä eivät ole uskottavasti "parempaa" miestä etsimässä. Haluavat "varovaisuussyistä ensin tutustua" deittisivustolla. Kieltäytyvät tapaamisesta, samoin ehdottamani anonyymi uusi vain deittailua varten perustettu s-posti ei ole mahdollista, kun kuulemma oma varsinainen s-posti paljastaa, kuka kyseessä !!! Olin muutaman päivän poissa, ja otin takaisin entisen käyttäjänimen: samat leidit lähettivät uudelleen täysin samoja viestejä kirjoitus- ja pilkkuvirheineen viitaten, että iso joukko ihmisiä tai robotti generoi viestejä, kun aiempi muutaman päivän takainen viesti ei ole muistissa ! Nyt sivusto lukitsi minut ulos, kun ryhdyin kyselemään, ja vaatii minulta ostaa kolikkoja (3 viikon jälkeen), jotta voin osoittaa olevani aktiivikäyttäjä. Ei auta selitys, että olen aktiivisesti etsimässä, ja ei ole perustetta lähettää viestejä kunhan jollekin: rahan saanti on tärkeää, ei se, löytävätkö miehet ja naiset toisensa seurustelu- jne tarkoituksessa.


    • Anonyymi

      Kokeilin lähettää asiakaspalveluun viestin ihan tekaistulla käyttäjänimellä (profiililla) ja samoin omasta päästä keksityllä sähkpostiosoitteella...ja uskomatonta ,hyvin meni läpi,kiittelivät vielä yhteydenotosta! Ihan sikaa rahankeräystä koko saitti.

      • Anonyymi

        Asiaa puhut...rahastusta ja kusetusta.


    • Anonyymi

      Samaa mieltä, että todellisia ei ole. Maksattavat miehille kolikoita. Kaikki tykkää vanhoista miehistä, jos mies on vanha. Siellä on samantyylisiä vastauksia, eli joku
      palkattu vastaa. Kun tapaaminen lähestyy, kierretään vastausta. Tämä tulee jo noin viikossa selville, jos useamman kanssa kirjoittaa ja kolikot kilisee.

      • Anonyymi

        Asiaa puhut...näin on.


    • Anonyymi

      Feikkiprofiileja ja jollet tietyssä ajassa osta kolikoita tulee ilmoitus että profiili poistetaan.

    • Anonyymi

      taitaa olla ammatti valittajia joka jutussa. tuskin tiennööt mittää

    • Anonyymi

      Huijarisivusto. Kuvat on kaapattu jostai. Ovat jo taustan perusteella ulkomailta. Joku hullu siellä kirjoittelee vastauksia tai lähettelee valmisviestejä. Lisäksi krjoittelija vahtuu kuvien takana, kun ei aina muista aiempaa historiaa.

    • Anonyymi

      Muistan tuon turhautumisen tunteen, olin aikeissa luovuttaa sen jälkeen, kun muutama liian sopiva profiili ollakseen totta otti yhteyttä, ja minulla oli pitkiä mutta hedelmättömiä keskusteluja heidän kanssaan. Joten minusta tuli valikoivampi valitsemieni profiilien kanssa, ja asiat paranivat. Itse asiassa minulla on pari puhelinnumeroa ja olen käynyt kolme kertaa treffeillä. Kaikki olivat aitoja ja tavallisia naisia, ei mitään outoa. Mutta kyllä, kaikki käyttävät väärennettyjä profiileja pitääkseen meidät koukussa, jopa Tinder ja muut isot pojat.

    • Anonyymi

      Kauniita naisia, jotka haluavat vaan lähetellä viestipyyntöjä joilla saisi kolikoita käytettyä/ostettua. Pitkään uskoin kahteen viestittelemääni naiseen, eli heidän rehellisyyteensä...petyin. Kyse on vaan rahastuksesta, eli kolikoiden ostamisesta. Jotain provikkaa kyllä jakavat. Kuvat kaikki tuskin ovat aitoja.

    • Anonyymi

      kuullostaa jääkiekkojoukkueelta yöllä haloaa eli aina yliseksin välttäminen on onnettomuuksien välttämistä

      • Anonyymi

        Hallaa


    • Anonyymi

      Ilman ehtoja.fi ja panokaveri.com ovat kusetussaitteja. Maksat kolikoita,vastineeksi saat tyhjänpäiväistä keskustelua. 1,5-2€ kerta ,mutta et saa deittejä tai henkilökohtaista tapaamista.Sivut ovat toistensa peilisivuja,eli samat naiset ovat molemmissa kataloogeissa ja jopa samoilla teksteillä ja kuvilla. Jos irtisanoudut siteistä,automaattisesti tarjotaan vaihtoehto saittia. Eli koko homma on linkitettyä,mutta vaikeaa todistaa huijaukseksi! Kokeiltu on !!

    • Anonyymi

      Siis totuus et treffi sivut sekä veikkaus, siin on suomen suurimmat kusetus sivut. Toki hallitukset o ekana.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?

      Loviisan satamaan tuotiin laiva­lastillinen pähkinän­kuoria Norsun­luu­rannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al
      Maailman menoa
      125
      2601
    2. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      50
      2004
    3. Koulujen kesälomien siirto

      Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut
      Maailman menoa
      134
      1750
    4. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      19
      1638
    5. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      114
      1538
    6. Inhottava stalkkeri

      Mikä ajaa ihmisen moiseen toimintaan ?
      Ikävä
      138
      1288
    7. Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?

      Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka
      Ikävä
      144
      1015
    8. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      81
      1008
    9. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      46
      952
    10. Yhä pyörit mielessä,

      ja tällä kertaa huomasin yhden asian: Sinusta välittyi sellaista lempeyttä ja välittämisen tunnetta, jota ei voi unohtaa
      Ikävä
      29
      897
    Aihe