Sairas kunta

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006266502.html?ref=rss

ja sairaammaksi muuttuu Mehiläisen myötä! Ei mitään järkeä esim. terveyskeskushommassa
297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ne tahtoo olla nuo etukäteen urakkapalkalla sovitut hommat sellasia,ettei lopputulos valttämättä ole paras mahdollinen. Tarkastellaan asioita 14 vuoden päästä. Sittenhän sen näkee ken elää.

Äänestä

Kemi on suomen paras paikka asua ja elää. Näin se vain on.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006266502.html?ref=rss

ja sairaammaksi muuttuu Mehiläisen myötä! Ei mitään järkeä esim. terveyskeskushommassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu