Ei kiinnosta

Anonyymi

Olen 44v. hyvännäköinen, pitkä, kiltti, sinkkumies. En ole uskovainen, en juo, en polta eikä ole lapsiakaan. Harrastan itsepuolustuslajeja ja kaikkea tekemistä on paljon. Yritän vaikuttaa poliittisesti ja matkustelen paljon huvikseni.

Asiaan, sanoin viimeisenkin naissuhteeni irti 31v. ja sen jälkeen minulla ei ole ollut naista edes yhtenäkään yönä. Aluksi meni muutama vuosi, että sitä toista olisi kaivannut jotenkin vierelleen jne. Mutta nykyisin viihdyn suorastaan yksin ja kavereiden kanssa. Olen äärettömän sopeutuvainen tilanteisiin ja se on varmaan osasyynä ja myös suurin vaikuttava tekijä. Tosin, en halua edes enään naisseuraa ja seksiä. Välillä sitä kaverit koittaa naittaa tai siis kutsua samaan tilaan ja paikkaan minulle seuralaisia tyrkylle. En vaan reagoi mihinkään, juttelen vain normaalisti ja jos edes kuulen tuhahtelua, se on minulle helpotus. Toisinaan naiset saattavat kysyä epäsuorasti kiinnostuksestani ja koittaa leikkiä asioilla. Vastaan suoraan, etten ole kiinnostunut sinusta, eikä tämä hyödytä sinua tai minua mitenkään. Tai, että en lähde tämmösiin juttuihin mukaan. Tai että paskanjauhannat sikseen, että onko sulla rahaa edes, lähde vetään siitä sitte. Olen tavallaan päässyt yli siitä tilanteesta, että minua voisi joku nainen edes viehättää seksuaalisesti. Minuun sitä valtaa ei pysty käyttämään, koska en halua rakastua mihinkään ja särjen sen mahdollisuuden heti. Pidän nykyisin siitä suorastaan, että saan tipauttaa jonkun maanpinnalle pilvilinnoistaan.

Nyt minulle on tullut uusi vaihde päälle nelisen vuotta sitten.... koska kuitenkaan en ole elämässäni saavuttanut mitään merkityksellistä raha-asioiden suhteen, kysyn nyt suoraan töistä, omaisuudesta ja raha-asioista. Jos he eivät sijoita tai heillä ei ole mitään merkittävää omaisuutta, ilmoitan tylysti, etten ole kiinnostunut mitenkään muuten. Naiset eivät osaa epäillä, koska minullahan kuitenkin on kakspaikkanen avoauto, että tuolla sällillä on rahaa. Todellisuudessa näitä kiesejä saa 20000e kuka tahansa ja varmaan halvemmallakin. mutta ei naiset sellasia tajua, katsovat muuten vain elämäntyyliä kun ajelen Euroopassa ja ties missä käyn lomilla ja on paljon fiksua keskusteltavaa.

Ei vaan kiinnosta naiset, mutta jos heillä on rahaa, niin saattaisi kiinnostaa. Se on ainoa asia mitä heillä voisi olla minulle annettavaa. Gigoloksi, maksulliseksi rakastajaksi minusta ei ole, mutta raha kelpaa muuten vain. Olenkin ilmotellut, että se satatonnia pitää olla käytettävissä joka vuosi vähintään tai minua ei kiinnosta. Sellasia ei ole ilmaantunut 4 vuoteen juuri siksi enään omalla paikkakunnallani edes keskustelemaan. Kaikki tietää tämän vaietun tosiasian jo.

Rikas ja hyvännäköinen, katsotaan sitten.

T. Kunnon miestä ei anneta lahjaksi köyhille.

18

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tulee mieleen Barbien Ken nukke....pelkkää kulissia koko elämän tarina kaiken krääsän keskellä....

      Selibaatti on kyl kova juttu , puhdistaa mieltä ja toimintaa....Onneksi olkoon siitä.

    • Sitäpaitsi voisit olla jonkun ukki joten rauhotus nyt hyvä mies :'D
      Liekkö viidenkympin villitys etuajassa?

    • Anonyymi

      Aika outoa kun et löydä naista.

      • Anonyymi

        Keksittyä satua tuo aloitus on.


      • Anonyymi

        Meinaatko, että kyllä niitä hyvän näköisiä miljonäärinaisia varmasti hänen ympärillään pyörii?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Keksittyä satua tuo aloitus on.

        Joo ei näihin usko kukaan, edes kännissä.


    • Anonyymi

      Ehkä sinä pidätkin miehistä enemmän? Tai olet täysin aseksuaali? Pidä ovet avoinna!

    • Kokeiles ryhtyä lentäjäksi. Kaikella joutoajalla minkä tuhlaa naisten epäonniseen jahtaamiseen, voisi tehdä jotain palkitsevampaakin.

      https://youtu.be/kDrAKCd9cl8

      Itse katselen mm. höpinää tubesta, eikä mitä tahansa höpinääkään. Kutkuttas opetella lentämään.

      • Anonyymi

        Hänhän selitti etteivät naiset yhtään enää kiinnosta häntä, mutta nämä yrittävät aika ajoin häntä iskeä. Ainoastaan siinä tapauksessa hän suostuisi naisen iskuyritykseen, jos tällä olisi lottovoitto ja hän saisi sen käyttöönsä. Siinäkin tapauksessa oli ehtona, että ko nainen on hyvän näköinen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hänhän selitti etteivät naiset yhtään enää kiinnosta häntä, mutta nämä yrittävät aika ajoin häntä iskeä. Ainoastaan siinä tapauksessa hän suostuisi naisen iskuyritykseen, jos tällä olisi lottovoitto ja hän saisi sen käyttöönsä. Siinäkin tapauksessa oli ehtona, että ko nainen on hyvän näköinen.

        Ihmisten välisistä suhteista ei pidä tulla kaupankäyntiä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ihmisten välisistä suhteista ei pidä tulla kaupankäyntiä.

        Kerro se aloittajalle.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Hänhän selitti etteivät naiset yhtään enää kiinnosta häntä, mutta nämä yrittävät aika ajoin häntä iskeä. Ainoastaan siinä tapauksessa hän suostuisi naisen iskuyritykseen, jos tällä olisi lottovoitto ja hän saisi sen käyttöönsä. Siinäkin tapauksessa oli ehtona, että ko nainen on hyvän näköinen.

        Kyllähän häntä varakkaat hyvännäköiset naiset vielä kiinnostaa. Sekin on kuin etsisi neulaa heinäsuovasta löytää sellainen. Joten senkin ajan voisi käyttää paremmin.


    • Anonyymi

      Kaikenlaisia mielikuvitusaloituksia täällä on.

    • 44v on liian vanha, en ostais.

      • Anonyymi

        Joo kyl tuon ikäinen on jo vanha pariutumisleikkeihin, seniorijutut vaan kehiin.


    • Anonyymi

      On kahdenlaisia miehiä, niitä jotka on hyvännäköisiä ja saavat naisia ja niitä jotka on rumia eivätkä saa naisia.

    • Anonyymi

      Ei jaksa sepustusta kokonaan lukea läpi, mutta tuskinpa naiset sinussa paljonkaan menettävät. Heillä kun on koko ajan lukuisia parempiakin tyrkyllä.

    • Anonyymi

      Kilttimies ei ole Mies

      Ole mies äläkä kilttimies.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      185
      7220
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      124
      3259
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      115
      1941
    4. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      50
      1848
    5. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      61
      1837
    6. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1799
    7. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      80
      1765
    8. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      6
      1675
    9. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      17
      1561
    10. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      69
      1383
    Aihe