On nämä nykyeukot kyllä nirsoja. Eivät edes treffeille suostu menemään. Minä tässä kunnon veronmaksajana vaimoa etsin, eivätkä nämä kaksikymppiset eukot edes suostu menemään Pizza Raxiin. Ennen vanhaan isäni tapani vaimonsa metsikössä. On kyllä ajat muuttuneet. Nykyeukot vaan maahanmuuttajia suosivat. Maahanmuuttajat vievät meidän kunnollisten kansalaisten naiset. Ja näiden ipanat sitten pilaavat meidän liikenteen, kun eivät ajokoulua raaksi käydä. Verorahat menevät sitten teiden korjauksiin, kun eivät nämä nykynuoret osaa ajaa. Saatana.
Vastaukset 4
Samaa mieltä. Olen itse vielä nuori mies (47) ja on viimeaikoina kyllä ollut vaikeaa löytää vaimo. Vituttavaahan se on.
- Anonyymi
Sinä olet vanha paska. Mene töihin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinä olet vanha paska. Mene töihin.
Woosh
Siinä oot toveri oikeassa että nirsoja prinsessoja ovat nämä nyky nuoret kun eivät miehet kelpaa vaan keskenkasvuset pojut. Kyllähän asianlaita on niin että mies on vähintään 40v..jos kivan noin 20 sussun löytäisin niin nakarille lihapiirakaa syömään ja sen jälkeen treffeille lähimpään puskaan..voi sitä treffien ilosta ääntelyä..huokailua ja litinää..Mitä maahanmuuttajiin tulee sama pätee näihin tulioihinkin seasssa somia kisuja,nakarille ja sama meno! ;)
mies53tre
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän511001Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll16881Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501799- 46737
- 42664
- 37619
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE166553Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37540Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan57518