Vuosi 2019

Totaalisen paska. Voiko seuraava olla vieläkin huonompi? Nyt tuntuu, ettei enää jaksa uskoa parempaan. Miten teillä on tämä vuosi mennyt?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olisi saanut jäädä elämättä.

Äänestä
  • Tai, no onhan siihen hyviäkin asioita ja mukavia ihmisiä mahtunut. Mutta liian rankkaa on ollut.

    Äänestä

  • Samaa mieltä. Erityisesti kesä oli kurjin vuosiin. Mitään myönteistä sanottavaa ei myöskään ole ihmisistä joita tänä vuonna tapasin.

    Äänestä

Alku oli ihan paska, mutta puolenvälin jälkeen alkoi paranemaan.

Äänestä

Sain kyllä seksiä aika paljon mutta muuten aika paska vuosi.

Äänestä

Kadut ovat täynnä typeryksiä.... pelle miljoona, on hyviä lauluja pellellä kyllä.
pikkuporvareita porsaita ajelevat autoillaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Totaalisen paska. Voiko seuraava olla vieläkin huonompi? Nyt tuntuu, ettei enää jaksa uskoa parempaan. Miten teillä on tämä vuosi mennyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu