Niin, elikkä siis ”kuuluisasta” tinderi uusi aihe tänne.
Miksi ihmeessä pitää laittaa helkutisti niitä naamakuvia eikä mitään muuta?
Siis tottakai naamakuva pitää/saa olla mut lisäksi pitäis myös nähä miltä koko kroppa näyttää, eikä pelkästään 5-15 lähikuvaa naamasta.
Ehkä kuulostaa pinnalliselta joo mut kylhä sen pitäis jo ekan 2 kuvan joukossa nähä et minkän verran on vastapuolella painoa/kokoa ja et haluaako sitä tuhlata omaa aikaa profiilit tutkimiseen lisää vai ei.
Tinder kuvien tärkeys ym
Anonyymi
2
123
Vastaukset
- Anonyymi
Mikään ei ole ärsyttävänpää kuin se, että treffeillä onkin vastassa möhömahainen läski äijä.
- Anonyymi
Eiköhän niillä kuvilla pyritä nimenomaan pääsemään sinne treffeille asti. Ehkä aatellaan että sitte naamakkain voi hurmata toisen luonteellaan, eikä ylikilot sitte niin haittaisi. Jotkut myös käyttää vanhoja vartalokuviaan,voi toki olla että kuvittelevat peilikuvansa näyttävän yhä samalta kuin 10v aiemmin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso245130Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait1614144Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani143537Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd
Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai673106- 892879
- 432703
Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa
Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl1522677Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist282483- 201725
"Sanna Marinin kirja floppasi", kertoo eräs median otsikko
"Miljardien tappio - Sanna Marin vaikenee", kertoo toinen otsikko. Marin ei siis siinä kirjassaan kerro sanallakaan For1221671