Pappautuneita miehiä on treffipalstat täynnä.
Liikaa vanhoja lerppoja
Anonyymi
1071
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
No niin, naisetkin sitten lähti miesten linjoille. Ähäkutti, kun sanoit tai teit noin niin mäkin sitten aikuisena perässä. Jeo, on se ihme homma, kun menee asiat persilleen.
Ikäiseni miehet jo pahasti pappaantuneet ja kaavoihin kangistuneet. Somesta ja nykymenosta monetkaan enää ymmärrä ja sitten odotetaan, että nuori nainen heistä jotenkin kiinnostuu.. Kun saavat pakit nuorilta naisilta niin kiukku puretaan vanhenpiin naisiin. Eri asia nämä pintajulkkikset miehet, joilla on statusta, mutta sitä ei ole perus pertillä. Ollaan muka nuorekkaita, mutta pukeutumisessa, se ei näy, eikä olemuksessa.
Totta, kyllä nyt kiireisen työrupeaman aikana harvoin haluaa naista. En tiedä millainen missi sen tulisi olla jotta saisi käännettyä pään sisäistä tärkeysjärjestystä naisen eduksi.
Ottakaahan niitä nuorempia, vanha tarttee jo starttipilottia jo siihen ensimmäiseen ajatukseen ja kipinään:)
AsianVierestä
Olen suhteessaoleva, joka käy auttelemassa 20 vuotta alemmas sekä ylemmäs omaa ikää olevia naisia. Oma ikä yli 50. "Löörsson" toimii hyvin, ja jos useampaa kierrosta pitää vetää samalle päivälle, on varalla viagraa. Viagraa ei tarvita jos "hoitokierrokset" pysyy alle kymmenessä per vuorokausi.
Ja kulahtaneita akkoja, miten voi olla vasta nelikymppisenä niin helkatin väsyneen näköistä porukkaa.
Väsynyttä läppää näillä papoilla.
Ei yhtä väsynyttä kuin kurppien naamat.
Ei tarvitse olla väsynyt, kun seerumit ja täyteaineet keksitty.. Lerpoilla senkun uurteet naamassa syvenee
Pyörittäneet liikaa naisia kullikarusellissa niin siksi väsähtäneet. Mutta sellaisia ne naiset ovat että kullikarusellin pitäisi vain pyöriä ja pyöriä. Pyöriä ja pyöriä yhä vain nopeammin ja kiihtyvällä vauhdilla, että kullikarusellin pyörittäjiä pitää hakea jo lähi-idästä.
Minä ainakin olen ihan pappaantunut. Onko paha?