Niin saako miehet edes lihavaa naista nykyään? Itse vähän ylipainonen,mulle kelpais lihavaki nainen,mutta en saa semmoista,mite neki kuvittelee saavansa alfan miesmallin vai?
Saako miehet edes lihavaa
Anonyymi
37<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Palauttelet taas maan pinnalle.
Ei saa lihava nainen haluaa treenatun pitkän miehen. Painan 85 kg mutta en saa edes lihavaa naista pakit olen saanut monelta.
tarkalleen asia on noin hieman kärjistäen voi sanoa että mitä rumempi ja lihavampi nainen sitä
komeamman ja pitemmän miehen sellainen nainen haluaa. Tätä on vaikea uskoa mutta karu
totuus on näin.
Olen noin 190 cm mies vähän mahaa ja tukka on melkein lähtenyt. Kukaan nainen ei huoli ja en saa ketään.
Ei rumakaan nainen halua muuta kun komean top 10 miehen. Kuolette yksin ettekä muuta voi. Montako naista olette saanut viimeisen 10 vuoden aikana?
Niin ette yhtään. Darkin on turha tulla mesoamaan tänne koska olet neitsyt poika.
Markkinat on nyt vaan sellaiset että miehet pitää olla komea ja varakas vähintään pitää tienata 50 tonnii ja vakityöpaikka. Näin pienessä maassa on kuitenkin aika paljon yksinäisiä joita naiset ei vaan halua...
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Nainen haluaa vain miehen jota aidosti kiinnostaa. Vaikka et suoraan sanoisi esim. Sellaiselle lihavalle että epätoivoisena vikana vaihtoehtona hänen kanssa treffaat, nainen kyllä huomaa. Nainen huomaa jutut aika äkkiä muutenkin..
Ei kukaan halua olla se kuka kelpaa kun ei muuta saa. Ei ole kyllä kovin hyvä tulevaisuus sellasella suhteella.
En ala suhteeseen miehen kanssa joka on noin tavattoman pinnallinen itse sekä paremman puutteessa mut huolisi. Sitten lopulta paremman löytäessä hyppäiskin sen kelkkaan. Rakkaus on aina riski, mutta fiksua minimoida ylimääräiset kuitenkin. Sori vaan.
Hyvästi vaan
Hyvä kirjoitus.
Itelle treenattuna naisena kelpas itseäni lihavampi työtön mies..Niin ja olen töissä.
On hänkin nykyään joten pitäkää päänne kiinni.
Tuommosista epätoivoisista pyrkyreistä vaan huokuu joku väärä fiba. Ei olla ihan omana ittenään. Kaikki kelpais kunhan on reikä haarovälissä ja patalaput roikkumassa.
Ei rumakaan nainen halua muuta kun komean top 10 miehen. Kuolette yksin ettekä muuta voi. Montako naista olette saanut viimeisen 10 vuoden aikana?
Niin ette yhtään. Darkin on turha tulla mesoamaan tänne koska olet neitsyt poika.
Markkinat on nyt vaan sellaiset että miehet pitää olla komea ja varakas vähintään pitää tienata 50 tonnii ja vakityöpaikka. Näin pienessä maassa on kuitenkin aika paljon yksinäisiä joita naiset ei vaan halua...
Huvittaa tuo naisten valitus ettei muka kukaan kiinnostu. Täysin naisten oma vika, ei miehet jaksa kiinnostua koska tietää että pakit tulee rumiltakin naisilta. Naiset haluaa komean rikkaan top 10 miehen eli jonkun julkkiksen joka leveilee rahoillaan seiska lehdessä..
Taitaapa olla tosi komeita miehiä tyrkyllä,kun on varaa nimitellä naisia rumiksi. Itse olen pyöreä,mutta en koskaan ole ääliöitten kanssa seurustellut. Komea mies minulla on ja laatumies joka puolelta. En pidä ketään rumana,sillä Jumalan luomien ihmisten kasvot ovat joko viehättäviä tai persoonallisia sellaisina kuin ovat,jokaisen. Luonne ja yhteensopivuus on tärkeintä,samat arvot ja päämäärät ja periaatteet on hyvä olla. Korkea moraali ja kunniallisuus myös,siinä tärkeimmät.
Olen tosi pitkän aikaa ihmetelly koska naisten vaatimukset on pitkä mies ja miehen kokonen. Lisäks pukeudun hienosti. Osa miehistä ei osaa laisinkaa pukeutua. Mulla pitäs olla naisia jonos...
Jos pidät naista rumana, ei ihme jos ei halua jakaa elämäänsä kanssasi.
Sanoisitko rakkaallesi. Hei sinä ruma ja lihava nainen, vaikka olet hirveän ruma ja lihava, voisin antaa sinulle säälistä. Muistathan ja ymmärrät olla kiitollinen.
Alfa urokset on täyttä paskaa.
Itse en ole komea enkä rikas.
Minulla on kuitenkin siro, erittäin kaunis, ihana, hauska nainen jota rakastan rajattomasti. Tiedän että hän rakastaa minua yhtä paljon.
Kyse on myös hyvin paljon arvostamisesta. Hän tietää olevansa minulle erityinen ja ainutlaatuinen maailmassa. Minä myös tiedän olevani hänelle erityinen ja ainoa rakas.
Jep tuskin kukaan haluaa olla toiselle ihmiselle se epätoivoinen viimeinen vaihtoehto. Se että joku ns. huolisi lihavan ja ruman... Ei taida moisella fiiliksellä nekään kiinnostua. Haluaisiko kukaan muka olla se tyyppi johon tyydytään. Käsittämätöntä myös että aloittaja edes yrittää iskeä ihmisiä joita pitää noin kovin alempiarvoisina... Eiköhän kannattaisi mieluummin opetella viihtymään yksin.
Olen 180 pitkä ja painoa 104 kiloa. EI lihaksina vaan kaljamahana. Fjöösaa olisi tarjolla koko ajan, mutta kun ei ole huvittanut mennä paikalle. Helpompi vain vetää hanskaan. Tullut aikoinaan kokemusta lähes sadasta naisesta joten lopahti kiinnostus koko asiaan. Yksi kaunotar olisi tyrkyllä suhteeseen mutta liian laiska että jaksaisi alkaa olla kenellekään mieliksi. Mulle aivan sama onko naista tai ei. Jos joskus iskee pakottava tarve niin aina voi vaikka ostaa japanilaisen seksinukke-robotin sitten.
Ajatelkaa lihavaa. Läskit hautuu ihopoimuissa, hiiva lemuaa, sieni kukkii jne. Hiki noruu infektioriski kasvaa. Kiitos eiiiiiiiiiiiii!
En ole koskaan törmännyt kuvailemaasi tilanteeseen yhdenkään naisen kohdalla.
Ei edes venäläisen naisen kohdalla.
Ehkä enää ei vain saa naisia yli 30v ennen sentää sai alle 30 v ja nykyää ei mitää. Siispä huoriin mentävä myöhemmin.
Minulle kelpais 80 kg pyöreä lihava nainen, mutta hekin haluavat komeen hunksin.
179/ 82 haukkuneet komeaksikin kuulemma kiva ja mukava sympaattinen omasta mielestä
ihan ok mutta ei vain kelpaa naisille. syykin on tiedossa ei ole pituutta kuulemma tarpeeksi
pitää olla ainakin vähintään 185 että silleen arvon naiset miettikääpä sitä
Maailma on täynnänsä alle 185cm miehiä jotka ovat parisuhteessa. Veikkaan että kohdallasi tuo pituus ei todellakaan ole syy sinkkuuteesi...
Täälä 195 cm silti yksin. ei kelpaa naisille.
Mahdollisuudet+on+0+%+saada+naista.+Sillon+sai+kun+oli+17-+29.
Joo se parasta ennen-päiväys tosiaan ilmesty sun otsaan kirkyvanpunaisena heti ku kello löi 00 sun 30v synttäriyönä. Se on se ainoa syy miksei meinaa naista löytyä.
Juu se on ainoa syy kyllä.
Haluaako nämä rakkautta, naisen vai seksiä? Vai onko ne synonyymejä heille?
Hämärän peitossa on tämä. Ilmeisesti seksi olisi se ykkösasia.
Herroja kismittää kun eivät ole riittävän supliikkeja kaatamaan daameja. Sitten syytellään ulkonäköä, sekä omaa että naisten.
Monikin ei-niin-komea-jannu iskee mimmejä puheenlahjoilla ja huumorilla. Iltaravintoloissa töitä pakertavana näitä näkee päivittäin. Mutta sitä lie turha tällä palstalla julistaa, täällä on ihan omat, reaalimaailmasta eroavat totuutensa.
Naisten mielestähän miehen seksin haluaminen tarkoittaa ettei haluaisi rakkautta, mutta kuitenkin komeilta panomiehiltä haluavat enemmän kuin vain seksiä. Todellisuudessa yleensä miehet haluavat kaiken minkä voivat saada, mutta ei suurin osa ole mitään lurittelijoita.
Jokainen nainen ja mies saa itse asettaa omat ulkonäköihanteensa ja olla niille rehellinen. Se voi tietenkin joidenkin kohdalla tarkoittaa sinkkuutta. Ne vaatimukset voi olla muutakin kuin ulkonäköön liittyviä asioita. On hyvä miettiä, mitä tulevalta kumppanilta haluaa ja mitä ei halua. On hyvä myös kyetä olemaan yksin, jos ei saa sitä, mitä etsii. Mielummin onnellisesti ja rehellisesti yksin kuin onnettomasti parisuhteessa.
Saattaa olla, mutta lihavia naisia on kiva lähestyä solvaavilla viesteillä treffipalstoilla. Siitä saa vähän oikeutettua tyydytystä itselleen, vaikka seksi jäisikin haaveeksi.
Kaikenlaisia ja -kokoisia ihmisiä on parisuhteissa. Ei pituus, paino tai joku muu yksittäinen ominaisuus itsessään ole este tai tae parisuhteelle. Aloittajan ja kaikkien muidenkin tulee löytää sellainen, joka hyväksyy ja jonka sinä hyväksyt.
Puhe siitä, että naiset hyväksyisivät vain 10/10 on ihan naiivi vale, sillä kaikenlaisia ihmisiä on parisuhteissa ja huippu-ulkonäöllä varustettuja on vain pari prosenttia koko populaatiosta. Suurin osa ihmisistä on keskiverto ulkonäöllä varustettuja tai fyysisesti ei-viehättäviä, silti he pääsevät parisuhteisiin, saavat jälkikasvua ja ovat onnellisia. Ei sitä syytä parisuhteettomuuteen voi naisten harteille vierittää. Jokainen vastaa siitä ihan itse. Tietysti toisille parin etsintä voi olla helpompaa ja toiset ovat suositumpia parisuhdemarkkinoilla mutta ei siitäkään voi toisia syyttää. Ikisinkkuuteenkaan ei kuole. Hyvän elämän voi elää myös ilman parisuhdetta, vaikka monilla on kaipuu parisuhteeseen.
No minä juuri pitkänä taviksena, haluaisin tukevamman lihavan naisen, jos on nätti, en pidä laihoista naisista, mutta heilläkin on kova taso, enkä löydä semmoista naista joka just musta kiinnostuisi.
En oo edes lihava enkä saa lihavaa naista. Olen lyhyt ja ruma ätmi.
...edes lihavia, ovatko laihat sitten jotenkin parempia?
Elämä on.
https://www.youtube.com/watch?v=X4bgXH3sJ2Q&list=PLw6p6PA8M2miu0w4K1g6vQ1BHUBeyM4_-&index=32
Fuck you all.
AsianVierestä
No ei saa edes lihavaa naista vaikka on suht komee ja pitkä mies.
Jos on komea ja pitkä niin vika löytyy sitten silmien takaa eikä peilistä.