Palvelu huonontunut vuosi vuodelta.
Viimekertainen käynti oli viimeinen. Erittäinen epäkohtelias ja tölykeä ukko nykyään. Kyttää kyllää, vastaa asiattomasti..maksaville asiakkaille. Grillauspaikalla litimärkiä pölkkyjä, ei kirvestä, ei sytykkeitä.. seuravaaksi muualle. Kuinka monta kanta-asiaksta on varaa menettää.
Hettan lomakylä
Anonyymi
0
53
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083