Ei jaksa mitään kun ei naista saa. Ruma olen mut on rumia naisiakin mut niil ei kelpaa ruma mies ja se masentaa.
Masentaa naisettomuus
Anonyymi
20<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Ota jonotuslippu. Täällä on noita naisettomuuttaan masentuvia vino pino. Että eikun jonon hännille vaan.
Nyt tästä hetkestä lähtien jokainen lopettaa näihin Allun spammauksiin kommentoinnin, tämä olkoon viimeinen.
Jonotusnumero vaan
Miehiä on jonossa loputtomasti jotka kaipaa naista mutta... mutta ...m utta.....kun ne naiset ovat
niin kranttuja ja erittäin vaativia. heillä on hyvinkin tarkat kriteerit joiden mukaan he
valitsevat miehen.
Mitä ne kriteerit ovat? Näin varmaan hyvin moni mies kysyy. Uskokaa tai älkää niin
miehen ulkonäkö näyttää olevan nykyajan naisille se kaikkein tärkein asia. Varsinkin miehen
pituus. Sillä on suuri merkitys. Auta armias jos mies sattuu olemaan vaikkapa vain
vähän yli 170 s pitkä... tuolla pituudella ei kyllä naista saa vaikka olisi miten kiva ja mukava tahansa. Tämä on armoton totuus sanokoon kuka mitä hyvänsä.
Ihan kivan näköinen pitkä mies ja käy töis ja tienaa. En saa ikinä naista.
T. Allu
Tämä on tullut selväksi Allu. Ei sulle enää viitsi kukaan vastailla.
Kyllä mä sen tiedän ja haen enempi apua ja en jaksa naisia muutenkaa enään.
Ei tämä ole allun. Ap sanoi olevansa ruma eikä maininnut mitään pituudesta.
Allun mainitsee komeuden ja pituuden joka toisella rivillä.
Mulla ei sitten ole näköjään mitään toivoa kun oon vain 173 senttinen hukkapätkä. Kuitenkin mulla on vain 165 senttinen lihava, ei ees mikään komea kaveri jolla on omantasoinen nainen. Ei siis luulisi olevan pituudesta kiinni naisen saaminen tai edes siitä onko ruma tai lihava. Näin niinku rumasti sanottuna.
KilttiMies89
Onneks saa käydä töis ja tienaa kunnol liksaa. Viel huominen nii alkaa tulee kunnol massia..
"Mitä ne kriteerit ovat? Näin varmaan hyvin moni mies kysyy. "
Ja tähänkin olette saaneet vastauksia moneen kertaan. Onko lukutaito noin heikoilla vai mistä mättää?
Tai no tietysti. Ei sinne sahanpuruun uppoa muu kuin teidän omat päähänpinttymänne ja toisten kaltaistenne hokemat samat mantrat uudelleen ja uudelleen.
Miettikää nyt maailman tappiin miksi ette kelpaa, minä en ainakaan aio enää kertaakaan yrittää selittää mitään. Turhaa touhua.
Mädätkää katkeruuteenne.
Ei su tarvikaan, ne on jo tiedossa. Komeus ja pituus.
Kun juo viinaa ja käy yökerhossa voi tavata naisia. Naiset ihastuvat mieheen kun miehen bailaustaidot on kunnossa.
Jos ei juo viinaa ei naisiakaan tapaa.
t. viinamies
Miksi rumille naisille ei kelpaa tavallinen tai ruma mies?
KilttiMies89
Koska ns. rumakin nainen saa paremman kuin sisältä mädän ätmin joka haukkuu ja nimittelee.
Sitä ihmettelen minäkin.
Mutta miksi ihmeessä olet masentunut?
Kuka kunnon ätmi haluaisi kurppaa, lorttoa, siiderivalasta jne? Eihän nyt toki voi olla masentunut mokomasta! Ole iloinen, olet vapaa!
Minäkin haluaisin ihan tavallisen tytön, mutta ei niillekkään kelpaa hyvätuloinen mies.
Ennen sentään pääsi tyttöjen kans treffeille, mutta nykyään ne naiset ei vastaa ja lähde treffeille ja osumiaki tuli ennen tinderis, mut ei enää, en ymmärrä, mullaki suht hyvä palkkanen työ ja kaikki hyvin, en oo alkoholisti ja rikollinen ja kaikkee, en saa mitään naista.
Olen komea mut en saa naista. Rumat naiset ei haluu komea miestä. Olen lyhyt mutta komea, olen työtön mut on naisiakin työttömänä ja köyhänä, miksei ne halua komeaa miestä.
No tuntuu ettei naiset halua mitään, jatkuvasti haluavat olla yksin ja ei kelpaa mikään mies, on se kumma juttu, miehet haluaa naista ja naisille ei kelpaa kuin yksin olo, siinäs olkoot yksin.