Katsellessani tässä kaikessa rauhassa kahvikupposen äärellä Tampereen silhuettia lintuperspektiivistä, koen varmaan juuri sellaisia tunteita, joita täällä ylhäällä tuleekin kokea.
(Naurua)
(Naurua)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Haudot munia? (Niin linnut tekevät, ylhäällä).
Mää tuun kattoon. Se on 3 minsaa ja oon sielä
Minä kans, toivottavasti pysyy siinä paraatipaikalla :D
Taatusti otti lippahivot ja kuppi jäi pöytään.
Täis hörpätä kahvit väärään kurkkuun. Kuppi on vielä toss,
Yritän katsella...
Kuka näyttäisi...olisko ketään...
Mihin se piiloutui?
Onko Tampereella tarpeeksi korkeuseroja jotta tulta suunnasta katsottuna olisi tarpeeksi visuaalista haastetta?
tuolta suunnasta piti kirjoittamani
On, T:llä alkava :D
Nyt pitää kiirettä, juoksen lääh. Pysy paikallasi.
Katselepa ympärillesi ;)
Tässä on mennyt vartti aloituksesta, tuleeko palstalaisille lauantai-aamun ylätasannetällit vai tekikö Funeau katoamistempun?
Lopeta tuo kahvinjuonti jos tuon seurauksena katselet Tamperetta yläilmoista täältä Helsingistä asti tiiraillen. Ei se torni mitä katselet ole Näsinneula, vaan jalkakäytävälle pudonnut "veli hopea".
Jos oot vielä sky barissa, niin koeta pajavasaraa. Suosittelen.