katsokaa kokkisotaa

kokkisota tulee juuri mtv3 lta ja katselkaa lola odusogaa hän on emännän ja hyvän vaimon näköinen
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Muistaako joku 2000-luvun alusta erästä Kokkisodan jaksoa, jossa Lolalle kuittailtiin hänen juuri hankkimista silikonirinnoista.

Taisi olla Jyrki Sukula tämän takana, ellen väärin muista.

Lola vain hymyili/naureskeli vaivaantuneesti.

Nykyään tällaisesta nousisi kohu.

Onko kenelläkään videopätkää?

Jäiköhän Lolalle traumoja?

Äänestä
  • mutta jyrki sukulalle jäi traumoja kun näki naisen tissit eikös sukula ole bubbeli poikii hän ei oikein pidä naisista

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    mutta jyrki sukulalle jäi traumoja kun näki naisen tissit eikös sukula ole bubbeli poikii hän ei oikein pidä naisista

    Ei ole mutta lola on lihava.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei ole mutta lola on lihava.

    sukulassa on aina ollut jotain kummaa

    Äänestä

Tsiisös näitä ohjelmaformaatteja. EI KESTÄÄÄÄ!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kokkisota tulee juuri mtv3 lta ja katselkaa lola odusogaa hän on emännän ja hyvän vaimon näköinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu