Oon 12-vuoitias, 07 tyttö Raisioista, mutta Turku on silti mun koti, koska kaverit, koulu, harrastukset on siellä ja Turku on ihan toisella puolella tietä. Oon 161.9cm pitkä ja painan 51kg. Mulla on todella paksut ruskeet ja pitkät hiukset. Haluaisin poikaystävän, mutta ei kukaan oma luokkakainen tai kukaan muukaan musta tykkää kun oon näin ruma tai musta ainakin tuntuu et oisin ruma. Olen ollut kerran parisuhteessa mutta sekin oli vain valetta, voin avautua enemmän jos löydän jonkun. Harrastan disco tanssia(taso 2 ja toivoittelen kisoihin pääsyä), ilma-akrobatiaa(taso 2, mut on alkanu mennä moti joten ehkä lopetan) ja jalkkista(joukkueessa jossa ei oo pelejä, koska harrastin aijemmin, mut lopetin kun ei jääny aikaa koululle).RAKASTAN musiikin kuunteluu suuuuper paljon Oon hiukan hikke.
Mieluiten joku aika saman ikänen ja Turussa tai Raisiossa asuva, mut melkeen kuka tahansa käy.
Täytä tää lomake nii mietin, mut jos oot saman ikänen ja asut Turussa tai Raisiossa nii voit vaa tulla snäppää:
Ikä?
Kotikaupunki?
Onko mun ulkonäöllä väliä?
Haittaako et suutun välillä aika helposti?
Ootko luotettava?
Snäppi: mepaer
Poikia Turusta tai sen läheltä?
3
104
Vastaukset
- Anonyymi
Tällaisen ilmoituksen jättäminen on vaarallista. Et voi tietää kuka sinulle vastaa. Hän voi väittää olevansa 12-vuotias poika mutta on todellisuudessa 40-vuotias mies. Älä rupea kirjoittelemaan kenenkään kanssa vanhempiesi tietämättä, äläkä missään tapauksessa lähde treffeille! Siis kenenkään kanssa, vaikka tämä lähettäisi valokuvansa jossa on ikäisesi pojan kuva. Kuva ei välttämättä esitä sitä ihmistä jonka kanssa kirjoittelet Olet niin nuori ettet tarvitse poikaystävää.
Voihan olla että koko profiili on feikki, ja toivottavasti onkin.Tiiän kyl kaikki vaarat, mut ei mua silleen kiinnosta kunhan saan jotain seuraa jossa viihdyn ja nyt tässä tapauksessa rakastan. Enkä ois menossa tapaamaan kovin nopeesti, ehkä vuoden tai kahen tuntemisen jälkeen, enkä missään nimessä ilman vanhempia.
- Anonyymi
Tässä "dokkari" ihan oikeasta elämästä kuinka pedofiilit lähestyvät lapsia.
https://www.youtube.com/watch?v=LTESm56EvQA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1087861
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1286264- 835267
- 1414613
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113250- 633085
- 683061
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818112492- 612457
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562096