Kestohörhömme taas riehunut yöllä

Anonyymi

Taas on näköjään tämä ikuinen dieselvihaajahörhömme innostunut yöaikaan nostelemaan noita vanhoja provojaan esiin. No kun aamulla ei tarvi herätä töihin, niin aikaa on.

14

177

    Vastaukset 14

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Täällä riehuu yksi ja sama tyyppi jonka haluaa vain härnätä vähän joka asiasta. Toyotan omistaminen tekee tuollaisia tyyppejä.

    • Anonyymi

      Olikohan se hoidossa kun oli vähän aikaa hiljasta?

      • Anonyymi

        On päässyt Jouluksi vapaalle.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        On päässyt Jouluksi vapaalle.

        Tämä pöljäke on taas päässyt vaihteeksi lataamosta kotiin. No antaahan kirjoitella satuja hieman lisää:)


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tämä pöljäke on taas päässyt vaihteeksi lataamosta kotiin. No antaahan kirjoitella satuja hieman lisää:)

        Joo hörhöt on tänään olleet tavallista aktiivisempia mistähän lie johtuu varmaan vw uusimmasta testivoitosta kun tuhnut taas jätettiin taakse..


    • Anonyymi

      Jaahas, se on taas viikonloppu ja hoitolaitoksesa on VLV alkanut. Uutena taktiikkana on tuo itsensä kanssa keskustelu. Saahan sillä sanomisilleen painoarvoa kun joku toinenkin on samaa mieltä :)

      • Anonyymi

        Ei hitto. Onks tää provopelle päässyt pidemmälle vapaalle.


    • Anonyymi

      Kestohörhö on kymmenen vuotta huutanut pää punaisena dieseleiden loppumista mlloin milläkin syyllä ja aina kokenut pettymyksen pettymyksen perään.

      Dieseleiden osuus autokannassa on edelleen vain noussut. Ja sekös nyt ottaa koville hörhöllemme, niin koville että yökaudet pitää jatkaa epätoivoista julistustaan.... niin kuin nyt taas...

    • Anonyymi

      Mikähän tähän vouhkaamiseen syynä? Onko joku mersumies vienyt hybridimieheltä naisen?

    • Anonyymi

      Dieselsekopää Tojon hybridifani saa lisää vettä myllyynsä, kun kuulee, että BMW ei aio lopettaa dieseleiden valmistusta, vaan niitä saa vielä ainakin 20 vuoden ajan. Bensamoottoreiden sanotaan pysyvän tuotannossa jopa 30 vuotta.

      • Anonyymi

        Siitä syntyy huikea inferno;)


    • Anonyymi

      Ei tuota joutavaa mesoamista oikein ymmärrä. Kaikki asiallisetkin aloitukset jää tuon nokileka-skeidan alle.

    • Anonyymi

      No nyt tämä ahkera kestohörhömme on siirtynyt näköjään myös päivävuoroon.

      • Anonyymi

        Onks tää sitä aktiivimallia?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      79
      1090
    2. Mitä haluaisit sanoa hänelle?

      Jos joskus kohtaatte?
      Ikävä
      104
      1075
    3. haluaisin paljastaa

      Kuka tämä :/ on
      Ikävä
      67
      512
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      47
      473
    5. Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?

      Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/
      Ikävä
      112
      441
    6. Taiteiden yö

      Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...
      Kuhmo
      8
      436
    7. Hyvää yötä kaipaamalleni

      Vanhwmmalle naiselle, olet rakas❤️❤️
      Ikävä
      13
      430
    8. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      42
      422
    9. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      15
      396
    10. Kysymys palstalaisille: kuinka moni nainen sietää miehen "pakkomielteistä" sekaantumista elämäänsä?

      Siedättekö tai sietääkö teidän naisenne miehen "pakkomielteistä" sekaantumista naisen harrastuksiin, ulkonäköön, työhön
      Sinkut
      83
      391
    Aihe