Kun tuli baarissa juopoteltua ja vielä kotona jatkettua aamuyöhön saakka kun pikkusen ketutti kuunnella ytm kaverini kerskumista siitä kuinka se oli taas pannut yhtä hyvännäköistä naista jolta mä sain pakit.
Vaikka mun kaveri kyllä väitti olevansa pahoillaan että on tullut mun "reviirille" ja väitti että olis jättänyt panematta jos olis tiennyt että mä "yritän" samaa naista. No jaa tuskimpa olis jättänyt panematta sillä ainahan on syytä panna jos on pillua tarjolla.
Taas piti käyttää tuota paniikinestolääkitystä että sai krapulan ja ahdistuksen kuriin edes jotenkuten.
KilttiMies89
Taas kamala krapula oli
19
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Minäki baarissa olin yksin ja lihava nainen pussaili. Annoin pakit ja jatkoin matkaa.
- Anonyymi
Ihmettelen ku olen aina yksin ja naiset ei lähesty mua. Ja sanoo törkeesti. Joo ei kiinnosta pipopäiset ja kaljuuntuneet miehet huhuh.
- Anonyymi
Juu hiljaista on ollut tuolla naisrintamalla, tiedä sitten johtuuko tuosta hoitamattomasta harventuneesta hammasrivistöstäni jota en ole harjannut sitten rippikouluiän - vielä sentään päässä ainakin on jokunen hiushaituva sivuilla jäljellä eli enemmän prosentuaalisesti niitä hiuksia jäljellä kuin hampaita suussa.
Enkä mä mitään suihkussa käyntejä harrasta, ne on semmoiset mammanpoikia varten, peseytymiset. Kerran kuussa korkeintaan, sama homma vaatteiden vaihdon ja pesujen kanssa. Enkä mää köhi sitä tupakki yskäänikään limppien kera ku joka viides minuutti daamien laseihin kapakissa, ei ne jostain kumman syystä sen pidempään koskaan enää jää lähettyvilleni menin mihin menin siellä kapakan pöytien ja tuolien seassa.
Noh täytyy vaan lauleskella sitä vanhaa kunnon Irwinin laulua "mä olin häirikkö". - Anonyymi
Mullakin on kaljuuntunut kuontalo (sukuvika). Lisäksi olen melko lyhyt mieheksi (vain 174cm), ehkä hieman pyöreä kun painan yli 76 kiloa. Olen myös hyvin arka luonteeltani eli en osaa tehdä naisille aloitteita ja heittää rennosti jotain läppää että sais naiset nauramaan.
Aika helppo laskea 1 1 että en tule enää koskaan saamaan seksiä ellen sitten mene huoriin. Ei vaan oikein houkuta sekään vaihtoehto kun sellainen huoraseksi on melko rajoittunutta kaikkine kuminkäyttöineen ja suutelukieltoineen. Eikä sellaisessa seksissä ole varmaan yhtään tunnetta mukana kun toinen tekee sen vain saadakseen rahaa niin aika masentavaa mun mielestä.
KilttiMies89- Anonyymi
Ei muakaa oikee houkuta lähtee maksullisiin. Ei kaljuuntunut mies vain saa naista.
Anonyymi kirjoitti:
Ei muakaa oikee houkuta lähtee maksullisiin. Ei kaljuuntunut mies vain saa naista.
Käsittääkseni Mussolini ei kuollut menettämättä ensin poikuuttaan. Yul Brunnerillakin taisi viuhka käydä nahkatukasta huolimatta. Omalle riittämättömyyden ja epävarmuuden tunteelle voi aina löytää jonkin ulkoisen syyn. Jos se ei ole puute hiuksissa, se on sitä pituudessa, varallisuudessa, komeudessa jne. Naiset haistavat puutteen rohkeudessa siinä missä he haistavat puutteen henkilökohtaisessa hygieniassakin. Älkää olko iniseviä näätiä vaan antakaa ymmärtää, että ohjat ovat teillä.
Selvyden vuoksi on vielä korostettava, ettei ohjien ottamisen ymmärtämisen antamisella tarkoiteta mitään fyysistä pakottamista.
- Anonyymi
Minäki panostanut itseeni. Ostan uusia vaatteita hajustetta mutta naiset eivät kiinnostu musta.
- Anonyymi
Ja vaikka mulla olis varaa ottaa vaikka monta huoraa (en siis ole mikään köyhä) niin jotenkin se vaan tuntuu silti epäreilulta joutua maksamaan jostain sellaisesta mitä toiset saa ilmankin.
Joo, kuvittelin joskus että en ole ruma mut kai se sitten niin on että suurimman osan naisten mielestä oon liian ruma. Mut niin on monet naisetkin rumia ja lihavia mut silti ne saa itseään huomattavasti tasokkaampia miehiä. Eikä naisten tarvi elää lähes koskaan puutteessa ellei ne itse halua.
KilttiMies89- Anonyymi
Samaa mieltä sun kans.todella epätoivosta paskaa ku joku juoppo panee naisia.ja ite ei koskaan saa naista. Haukutaa rumaksi ja tyhmäksi vaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samaa mieltä sun kans.todella epätoivosta paskaa ku joku juoppo panee naisia.ja ite ei koskaan saa naista. Haukutaa rumaksi ja tyhmäksi vaan.
Ei todellakaa kovin moni nainen oo kaunis. Rumia lihavia verkkarinaisia. En oo nii epätoivonen et meen huoriin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei todellakaa kovin moni nainen oo kaunis. Rumia lihavia verkkarinaisia. En oo nii epätoivonen et meen huoriin.
Tuntuu et ainoot vaihtoehdot olis mennä sinne huoriin tai sitten kelpuuttaa joku jo aikaa sitten parhaat päivänsä nähnyt vanha nainen. Kumpikaan ei ole kovin houkutteleva vaihtoehto. Paskaa tää on mut pakko kai opetella hyväksymään että ilman seksiä tää elämä menee ellei ihmeitä tapahdu.
KilttiMies89 - Anonyymi
Sitä minäkin ruma en ole mutta pyöreet kasvot ja lihonut ja kaljuuntunut ei kelpaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuntuu et ainoot vaihtoehdot olis mennä sinne huoriin tai sitten kelpuuttaa joku jo aikaa sitten parhaat päivänsä nähnyt vanha nainen. Kumpikaan ei ole kovin houkutteleva vaihtoehto. Paskaa tää on mut pakko kai opetella hyväksymään että ilman seksiä tää elämä menee ellei ihmeitä tapahdu.
KilttiMies89Minä en kelpuuta vanhaa lihavaa naista ja huoriin en mene.
- Anonyymi
Muutenki tuntuu että kaikki vihaa mua. Mul ei ole kavereita. Työ vain joka ei kestä kauaa.
- Anonyymi
Turha toivokaan jos työ loppuu saada naista.
- Anonyymi
Kyl tinderist saa naista ei tarvii krapulaa hankkia. Kaveris valehtelee sulle ei se ketään ole pannut. Saamamiehen ei tarvii kertoa että on saanut ja ne jotka kertoo niitä juttuja niin 99% valehtelee.
- Anonyymi
Mä en ainaskaa saa ja sehän juuri onkin outoa koska olen pitkä mies.
- Anonyymi
Niinpä? Ketä se oikein hyödyttäisi sit?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874088Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242911No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452310- 341321
- 10909
- 131885
- 6874
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12822- 11760
Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124756