Jos käy ilmi, etteivät he tee terrorismirikosta Suomessa, on Jussin pelottelu ollut vain harhaista äänten kalastelua.
ISIS-naiset ovat uhka Jussi Halla-aholle!
10
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Jussi kertoo, että isis-lapset saattavat olla tulevaisuuden terroristeja, mutta niin saattavat olla Jussin omat lapsetkin, esim. se jota Jussi kutsuu virheekseen.
Jalkavaimolle tehty lapsi saattaa vaikka katkeroitua ja kostaa... - Anonyymi
1918 sodan jälkeen Suomi joutui sopeuttamaan tuhansittain punaleskiä. Nyt kysymys lienee ehkä kymmenestä paluuhalukkaasta.
Näidenkin kohdalla voi olla, että he eivät pitemmän päälle halua jäädä Suomeen. Vankileiriltä pois pääseminen lienee kuitenkin useimpien intresseissä, ja siinä Suomen lie autettava, jos nykyisellä oleskelumaalla ei ole vaatimuksia vankien tutkimisen ja rankaisemisen suhteen.
Tultuaan Suomen valtion pelastamiksikin näille vapautetuille jää sama vanha ihmisoikeutensa päättää itse, mihin maahan he päättävät jäädä asumaan. Valinta ei mitenkään välttämättä osu Suomeen. - Anonyymi
Halla-aho on täysin hitlerimäinen tuulella käyvä pölhöimpien äänestäjien vedettäjä ... epäisänmaallinen törkimys, joka yrittää toimia Suomen valtion etujen vastaisesti.
- Anonyymi
voi tätä tenuvasuri-ressukkaa, vihaa ja kaunaa....
- Anonyymi
No jopas!!
Taasko Jussi-fiksaatio iski???
Demarien Baltzar-yliopiston päivystävä persuvihatieteen dosentti on taas räkäissyt käyntiin rasistisen persujen maalittamisen ja luokkavihapuheiden sarjan.
Sanna Marin lienee ylpeä joukoistaan, jotka taistelevat Suomalaisia vastaan kaikin asein. - Anonyymi
Ruotsikin otti jo aiemmin lapsisotilaita ja hups, kantaruotsalaiset vaihtoivat koulua. Haluaisitko sinä lapsisotilaan lastesi kaveriksi? Suvakkinaiset varmaam haluaisivat.
- Anonyymi
Persukansanedustajista yli neljäsosalla on rikostuomio. He ovat suurempi uhka suomalaisille kuin muutama kaapuakka - lapsista puhumattakaan.
Syön hatullisen luomu mämmiä, ellei ISIS nartut järjestä veristä terroritekoa puolen vuoden sisällä Suomessa...!
- Anonyymi
Täällä on ennestää satoja Isis-naisia lapsineen ennestään, perheenyhdistämisen myötä kun Isis-sotilaat saapuivat 2015 ja persut pitivät kokoomuksen Orpon kanssa ovea levällään. Torniossa oli persupoliisit laukunkantajina ja mitään kirjauksia ei tehty ja tuskin vieläkään tiedetään, ketä tänne oikeasti tuli. Lapsiakin syntyy 10 kk välein, muutenhan syntyvyys olisi meillä heikkoa heikompi. Tilastosta näkee, että kantasuomalaisia syntyy enää vähän.
Tuota mämmiä ei nyt ole kuin pakasteena, ei kun haet sieltä marketin kylmäaltaasta ja alat hatusta lapioida. Anonyymi kirjoitti:
Täällä on ennestää satoja Isis-naisia lapsineen ennestään, perheenyhdistämisen myötä kun Isis-sotilaat saapuivat 2015 ja persut pitivät kokoomuksen Orpon kanssa ovea levällään. Torniossa oli persupoliisit laukunkantajina ja mitään kirjauksia ei tehty ja tuskin vieläkään tiedetään, ketä tänne oikeasti tuli. Lapsiakin syntyy 10 kk välein, muutenhan syntyvyys olisi meillä heikkoa heikompi. Tilastosta näkee, että kantasuomalaisia syntyy enää vähän.
Tuota mämmiä ei nyt ole kuin pakasteena, ei kun haet sieltä marketin kylmäaltaasta ja alat hatusta lapioida.Pääsiäistä ja luomu mämmiä odotellessa: Hauskaa Joulua ja Klaara Vappen!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 641066
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla3451046- 61832
- 56731
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k98666Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai49641- 26633
- 68620
Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,14618- 57600