Meillä ois n. 3kk päästä syntymässä vauva ja tilanne avopuolison kanssa on vähän niin ja näin joka toinen viikonloppu riidellään ja joka toinen ollaan sovussa ja viikot menee niin ja näin ja kaiken lisäksi itselläni olisi työpaikka toisella puolella Suomea. Erotakko vai mitähän tässä kannattaa tehdä että suhde olisi parempi kun lapsi syntyy.
Tuleva lapsi pelottaa
Anonyymi
1
149
Vastaukset
- Anonyymi
Taisit herätä liian myohään todellisuuteen!
Tai sitten viestisi on todella huono provo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1013419Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv532244Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?731581Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko5864- 66814
- 20774
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu117758- 62728
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.49718- 39712