Taasen tuli autettua ja lohdutettua ihmisiä. Itse olen tyytyväinen kunhan sain autettua poloisia. Miten teillä muilla ryökäleillä alkoi uudehko vuosi?
Nooh nyt on hyvä mieli
7
107
Vastaukset
Ketään ei kiinosta. Kertonee jotain ajastamme?
Ryökälekö? Kiva että sait autettua
Tjsimila kirjoitti:
Pahus sinua mokoma valtakunta. Onko romulus jees?
Eipä tule kommenntia vaikka on helppoa jopa DNA liitää fyysisesti hiileen. Suurin osammehan olemme divetyoksidia ja hiiltä eli vitun sammunnettuja nuotioita,.
Tjsimila kirjoitti:
Eipä tule kommenntia vaikka on helppoa jopa DNA liitää fyysisesti hiileen. Suurin osammehan olemme divetyoksidia ja hiiltä eli vitun sammunnettuja nuotioita,.
Äläpäs nyt yritä esittää nuotiota, joka on menettänyt lämpönsä.
valtakunta kirjoitti:
Äläpäs nyt yritä esittää nuotiota, joka on menettänyt lämpönsä.
Sä oot kiva
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2336933SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit2003553Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti283355"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –2152338SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1421834Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401807Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1201568Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141126- 1241098
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii18964
