Onko tuo yhtääl luotettava kauppa?Hairahduin sieltä tilaamaan ja en saanut enään peruutettua tilausta.
Protein. Fi
Anonyymi
54115
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
älkää oikeesti tilatko tuolta firmalta yhtikäs mitään, lähettelevät paketteja laskuttavat asiakkaita turhista toimituksista , laskut menee suoraan laskuttajalle ja sieltä perintään maksuvelvoitetta et voi millään muuttaa , ottavat rahat vaikka millä väännöllä.
moi, tilasin ihan vasta näytteitä ja tuli ihan ok perille ja laskukin oli ok. Asiakaspalveluun jouduin olemaan yhteydessä kun itse kirjoitin oman puh nroni väärin ja en saanut sitten postilta tekstiviestiä ja tämä numeron korjaaminen onnistui oikein hyvin asiakaspalvelun kautta.
Nyt olen tilannut sieltä isompia paketteja jotka eivät ole vielä tulleet.
ProteinFi kokemuksia - http://hespac.com/proteinfi.htm Suosittelen lämpimästi. Erittäin laaja valikoima ja ilmainen toimitus.
Tullut tilattua tuolta pari kertaa ja hyvin toimii.
Ei mitään ongelmia tilausten kanssa! Olen tilannut monta kertaa, ja kerran jouduin olemaan aspaan yhteydessä, kun Posti kadotti paketin. Sain suomen kielistä palvelua, ja asia hoitui siltä istumalta. Vaikkei tilauksen katoaminen heidän vikansa ollutkaan, ystävällinen aspan henkilö lähetti muutaman proteiinipatukan hyvityksenä tapahtuneesta.
Tuotteista pidän kovasti ja erityisesti plussaa niiden kauniista ulkonäöstä. Kelpaa pitää esillä keittiössä.
Eli lämpimästi voin itse suositella. 😊