Käyttöön niin rauhoittuisitte ja palstalla olis turvallista olla. Voisitte pitää naisen kädestä kiinni ja jutella sille mukavia.
Teille miehille pitäis saada nainen edes tunniksi
15
84
Vastaukset
Voisin pitää kädestä kiinni, mutta olisiko pakko puhua?
-Tuppisuu- Anonyymi
Vois pelata monopolia tai kimblee naisen kanssa.
- Anonyymi
Minä panisin sitä vaikka väkisin.
Mä vaikka maksaisin naiselle, jos nainen tulis istuun syliin ja laittais kätensä kaulan ympärille, mut ei kukaan nainen sellaista halua tehdä, kun kyseessä on ruma mies.
Naisellehan tulis pakokauhu, jos menis sellasta ehdottaan ja nainen juoksis tosi lujaa karkuun.- Anonyymi
Thaimaassa naiset tulee juttelee ja pitää hyvänä.
Onkos täällä jotenkin turvatonta vai?
Nämähän on vaan merkkejä ruudulla.- Anonyymi
Ajattelin samaa, tuosta syystäkö naiset ei vastaa mitään ja käskevät painua helvettiin.
Pelkäävät jo nettipalstallakin niin miksi ei sitten livenäkin.
- Anonyymi
"RumaMies
Mä vaikka maksaisin naiselle, jos nainen tulis istuun syliin ja laittais kätensä kaulan ympärille, mut ei kukaan nainen sellaista halua tehdä, kun kyseessä on ruma mies.
Naisellehan tulis pakokauhu, jos menis sellasta ehdottaan ja nainen juoksis tosi lujaa karkuun"
Mitä saisit siitä että joku säälistä ja rahanhimosta istuisi syliisi ja vain laskisi minuuteja milloin saa rahan käteen ja pääsee jatkamaan elämäänsä?
Ei noin alas saa itseään arvioida! Tiedätkö että tuo asenteesi näkyy sinusta kilometrin päähän ja se varmasti karkottaa naiset ympäriltäsi jopa tehokkaammin kuin se mainostamasi "ruma ulkonäkö"?
Surkea itsetunto, itsesääli ja itseviha rumentaa ihmistä eikä todellakaan hokuttele ketään. - Anonyymi
Naista olisi kiva saada.
- Anonyymi
Tunnissa ehtii tehdä vaikka mitä naisen kanssa. Mut jos olis kolme tuntii nii käytäisiin elokuvis ja syömäs ja juteltais. Ei naisen tarvii koskee minuun en halua halata enkä koskea naista mut olis kiva olla juttuseuraa joskus.
- Anonyymi
Ah, tulipa hyvä mieli, kun sain katsella lähes pari tuntia kaunista siroa Vietnamilaista neitoa sellaisessa monikulttuurisessa tilaisuudessa.
- Anonyymi
Tietyntyyppisiä naisia voi vuokrata lyhyeksi aikaa....
- Anonyymi
Maksaisin tonnin mut ei kukaan halua rumaa miestä.
Lempi runoilija kirjailijani Tommy Tabermannin runoin;
Sitoutua niin syvästi
että muuttuu pohjattomaksi
Puristaa niin lujasti
että muuttuu rajattomaksi
Rakastaa niin mielettömästi
ettei mikään enää
ole vailla merkitystä- Anonyymi
On naisia, joiden kanssa 20 minuuttia on jo riittävän pitkä aika !
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taitaa jäädä kotimaiset mansikat ostamatta
Kotimainen mansikka on niin kallista, että en ole vielä ainuttakana maistanut. Jos hinta pysyy näin korkealla niin tästä792342Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa1401507- 1331462
- 1551214
- 1081013
"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten373937Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82774Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap55724Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j67694Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist50683