Tiukat trikoot

Anonyymi

Käyttääks täällä porukka tiukkoja trikoita? Ite käytän ihan normi housuina kaupassa käydessäki trikoita. Skins ja adidas trikoita joiden alla aina stringit.

16

1431

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Leggingsejä ole pitänyt parin vuoden ajan...näin lauhalla talvella ohkaiset leggarit päällä ja niiden alla vähän paksummat leggingsit. Kesällä leggingsien alla käytän naisten uikkareita

    • Anonyymi

      Wou Wou Wou

      • Anonyymi

        Tänään viimeksi oli ohkaiset leggingsit jalassa...toiset alla, hyvin tarkeni.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tänään viimeksi oli ohkaiset leggingsit jalassa...toiset alla, hyvin tarkeni.

        Yläosaksi lyhyt toppatakki niin hyvä on.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Yläosaksi lyhyt toppatakki niin hyvä on.

        Ei ole toppatakkia...enkä tähän hätiin sellaista hanki. Nahkatakilla on menty...vuosia.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei ole toppatakkia...enkä tähän hätiin sellaista hanki. Nahkatakilla on menty...vuosia.

        Toimii sekin!


    • Anonyymi

      Jazzhousuja käytän ovat todella mukavat!

      • Anonyymi

        Mulla sama. Tilasin Jenkeistä Lululemonin jazzhousut. Ne hivelee muotoja kivasti.


    • Anonyymi

      Mul valssi tai tangohousut

    • Anonyymi

      Täällä myös trikoomies. Ja stringit alla. Mulla on kaapissa 2 hyllyllistä trikoita ja ainakin tuplamäärä muualla jemmassa kun ei kaappiin enää mahdu.

    • Anonyymi

      Ehkä pistän vappuna hopean tai kuparin väriset leggingsit jalkaani.

    • Anonyymi

      Minulla kaikki sukat ovat trikoota.

    • Anonyymi

      Muniin vaan sattuu ko ovat nin saatanan pinkeet. kait ne ruottia puhuvilla stadihomoilla menee täysin. nehän irvistelee ihan isohammasesikuvasa mukkaan.

      • Anonyymi

        Pidän tiukkoja treenitrikoita ja leggingsejä, eikä SATU cock&ball, paitsi silloin, jos nainen kenkäisee terävällä kärjellä.


    • Anonyymi

      Trikoot löytyy nytkin jalasta. Tai itse asiassa nyt on "jeggingsit", eli farkkujen näköiset, mutta erittäin joustavat leggingsit. Athleta-merkkiset, niiltä löytyy myös pitkiä malleja jos mittaa on kertynyt kovasti kuten mulla.

      Kaapissa on paljon trikoita ja niiden alla tietysti stringit. Niitäkin on erilaisia, eri muotoisia ja eri materiaalia. Saumattomat ovat kivoja, mutta tykkään myös ihan minimallisista. Niissä ei käytännössä ole kuin pieni etuosa ja loppu pelkkää narua.

    • Leggingsit lantioliivin päällä,näkyy liivien saumat läpi ja sukkanauhat.Voi olla että alkaa näkymään muutakin jos saa huomiota .

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

      Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
      Maailman menoa
      185
      2680
    2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

      En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
      Maailman menoa
      148
      2407
    3. Kirje, PellePelottomalle.

      Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
      Ikävä
      106
      1122
    4. Sinua oli kiihottavaa

      Sinua nainen oli kiihottavaa katsella.
      Ikävä
      73
      921
    5. Meni kyllä aika solmuun

      Meidän tutustuminen 😐
      Ikävä
      64
      921
    6. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

      Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
      Kuhmo
      20
      810
    7. Martinan hevoset.

      Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
      Kotimaiset julkkisjuorut
      239
      809
    8. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

      Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
      Maailman menoa
      283
      767
    9. Voi teitä naisia

      Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
      Sinkut
      88
      759
    10. Hyvä meininki

      TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
      Haapavesi
      22
      708
    Aihe