Mitä nainen luulee sieltä löytävänsä, tarkkaileeko hän miehen tunteita ja reaktioita?
Miksi nainen haluaa rakastellessaan katsoa miestä silmiin
6
164
Vastaukset
- Anonyymi
Mä ainakin oon suu auki ja silmät kiinni...
- Anonyymi
"Silmät on sielun peili, katseesi kertoi jo sen..."
Pelkkä ilme kertoo enemmän kuin tuhat sanaa. - Anonyymi
Muistan kun kauan sitten eräs varattu nainen oli niin positiivinen ja moikkaili aina ja hymyili kohdatessa. ( muistaa edeleenkin joka kerta kun tulee vastaan), niin hän sitten kerran tuli ja katsoi suoraan silmiin. Se hetki kesti varmaa alle 5 sek, mutta se sotki hänen ajatuksensa täysin. Oli kait jonkinlainen ilmaus siitä, että haluaa olla kaveri, ei muuta.
Mutta joku sanoo, että silmiinkatsominen on osoitus rehellisyydestä ja siitä, että ihminen haluaa olla ystävä. Harvan kanssa kuitenkaan katsotaan suoraan silmiin vaan valehtelee puheenmuodossa. - Anonyymi
Nainen haluaa seurata, miten korkealle mies arvostaa hänen seksuaalisuutensa.
- Anonyymi
olen mies ja inhoan silmiin katsomista, melkein kuin aiheuttaa kipua jos sattuu vahingossa katsomaan jotain naista silmiin ja nainenkin sattuu katsomaan silmiin.
En tiedä mikä siinä on, jotain siinä kumminkin on. - Anonyymi
Sanat oikeat ajallaan, kun oikein silmin katsotaan. Harvinaista se on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614198KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1152752Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452252Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?291913- 241843
- 281566
- 171420
- 731360
- 1461307
- 311178