” Taitoluisteluseura HSK:n uusi puheenjohtaja tuomitsee tiukasti epäasiallisen käytöksen, mutta Mirjami Penttisen kohdalla hän ei ole sellaista itse havainnut” toteaa uusi pj Hesarissa.
Hemmetti kaveri, lue asiaa koskeva raportti! ja sen pohjalta tee velvollisuutesi.
oleellista ei ole mitä itse olet nähnyt, vaan sen miten moni nuori on joutunut Penttisen törkeän henkisen väkivallan uhriksi.
Miten pöllö on HSK:n Nyberg?
4
176
Vastaukset
- Anonyymi
miten tollanen jätkä voi olla missään @osastopäällikkönä@?
herranen aika!
menee raakasti veromarkat hukkaan. - Anonyymi
Valmennettava kehottaminen itsemurhaan tai jonkun murskaaminen haukkumisringin keskellä ovat sellaisa tekoja, joita ei voi jättää huomiotta: ne ovat yksiselitteisesti perusteet ko. valmentajan työsuhteen purkamiseen.
tiedoksi Nyberg! - Anonyymi
Pakkohan noiden oli ottaa vastuu HSK:ssa, muuten omat tytöt lentää muodostelmajoukkueesta, muihin parempiin joukkueisiin noiden tytöillä ei vain ole mahdollisuuksia taitojen puolesta. Sääli tyttöjä, isin ja äidin avulla roikutaan joukkueessa sääli paikoilla.
- Anonyymi
Uhrataan lapset mentaliteetti siis
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721147
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132867- 84803
- 51738
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37561Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55549Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä296538Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t217503- 50494
Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45492