En saa ikinä naista.

Anonyymi

Oon niin ruma ja läski. Kaljuuntunut. Lisäks mulla on monimuotoinen kehityshäiriö. En oo koskaa tehny oikee töitä ja elän tuilla. Lisäks masentunut mielenterveysongelmia ja pahois velois. Onko vain helpompaa päättää päivänsä.?

11

82

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Juu olet toivoton tapaus. Tapa itsesi ennen 13 ikäävuotta.

    • Anonyymi

      Onko tuo monimuotoinen kehityshäiriö nyt uusi diagnoosi? Et ole siitä ennen maininnut.
      Masennuksesta ja itsetuhoisista ajatuksista sun pitää puhua sen terapeuttisi kanssa. Täällä on yritetty sulle sanoa että keskity ensin saamaan itsesi jonkinlaiseen kondikseen, sen pään osalta, ja sitten alkaa ajatella niitä naisia. Tuossa tilanteessa naisen löytäminen on toivotonta ja sen hyvin tiedät. Miksi isket kuitenkin päätä seinään koko ajan? Miksi et opi?
      Sellaista kehityshäiriötä ei voi parantaa mutta voit vallan hyvin elää hyvää elämää sen kanssa ja sen suomien mahdollisuuksien rajoissa jos pääsisit ensin jonkinlaiseen tasapinoon. Hyväksyisit sen mitä olet ja lakkaisit kurkottelemasta mahdottomia.

      • Anonyymi

        En opi koska oon hullu ja en saa töitä.


      • Anonyymi

        En hyväksy koskaan. Että olen vammanen. Ja vammasten töihin en mene. Oon ikuisesti työttömänä.


      • Anonyymi

        Joo ei voi ja en saa töitäkään.


    • Anonyymi

      Kyllä se on annettu mulle jo 10 vuotiiaana painukaa kaikki helvettiin. Oon vammanen.

    • Anonyymi

      En käy missään terapiassa saatana. 2 kertaa kävin.

      • Anonyymi

        2 kertaa on liian vähän.


    • Anonyymi

      Ei ikinä pitäisi antaa periksi.

      Itsellä meni päin helvettiä kolmekymppiseksi, sen jälkeen elämä on hymyillyt. Naista on saatu ja enää ei ole ongelmia.

    • Anonyymi

      No sitten Allu olet itsesi tuominnut ikuisesti epäonnistumaan. Se on sinun ihan oma valintasi, kukaan ei siihen pakota.
      Sinulle on tarjottu apua. On terapiaa yritetty johon et nähtävästi siihenkään pysty sitoutumaan, on tällä palstalla yritetty neuvoa. Ei mitään apua.
      Ikävähän se on että annat elämäsi tuhoutua, ties mihin päädyt, ja todellinen vaara on olemassa. Teet jotain itsellesi tai jollekin toiselle, menet psykoosiin, teet rikoksen. Itse asiassa olet vaaaraksi itsellesi ja siksi en ymmärrä ettei sinua oteta hoitoon!
      Et hallitse rahankäyttöäsi etkä käytöstäsi. Olet valtavan impulsiivinen ja aggressiivinen. Itse asiassa melkoisen pelottavaa.

    • Anonyymi

      Toivoton tapauskin nousee suosta kun juo viinaa niin tapaa naisia baareissa.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      106
      1271
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      94
      888
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      794
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      693
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      632
    6. 32
      625
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      584
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      568
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      523
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      476
    Aihe