kannattaako välttä naiskontakteja?

Siis akteja? ,, :)
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kysymys vastauksessa

Äänestä

Kannatta välttä Kontakteja :)

Äänestä
  • Kokemusta?

    Äänestä

Ikäeroa?

Äänestä
  • Miksi pitäisi kyllä se kerran kaks on päivässä naitava ei muuten mutta muikku tykkää.

    Äänestä

en usko että kelpaan naisille yleensäkään tällaisena, pitäisi huolehtia kasvojen ihosta paljon paremmin, hankkia viimeinkin lihasmassaa joko uimalla tai kuntosalilla, niiden yhdistelmällä, tulot on 1570 euroa kuukaudessa, eli on eläkkeen lisäksi on osakkeita, nyt coronan takia enemmän koitan haalia niitä kuin uskoa että ne antaa osinkoa tulevaisuudessa,

vastike on 197 euroa kuukaudessa, ei paha, ennen olen asunut vanhempien luona enemmän, mutta jos miettii ruokakuluja 3-4 päivältä se on 10 euroa, eli kulut alas ja tulot ylös, se on se miten pärjää, vaikka hitaasti eteenpäin.

vanhemmat antoivat ruokaa kun kävin heidän luonaan, en tietysti sisällä, olin ulkona.

enpä tiedä, ostanut jo koko vuoden ihonhoitotuotteet, eikä siinä ole mitään järkeä yksin nostaa rautaa kotona, ei yhtään mitään.

joten täytyy ruveta käymään kuntosalilla coronan jälkeen, aikaisin aamulla aikaan klo. 6.00 mennä sinne treenata ja mennä pois,

olen jo motivoitunut koko puuhaan jo valmiiksi, saa toimii jatkossa,

hhmm… minua kiinnostaa enemmän itseni kehittäminen sekä henkisesti ja fyysisesti, uskon että se on nyt jo kohtuullisessa määrin ajankohtaista,
ja konkreettisempaa kun douppaan aivojani lääkkeillä jotka kirjaimellisesti muokkaavat aivoja parempaan suuntaan.

minua kiinnostaa ihmisen muokkaus kokonaisvaltaisesti, minkälaiset kasvot ovat jos käyttää aamuin illoin kasvojen hoitotuotteita kasvoille vaikka 1-2 vuotta,

ja miten voi muokata kasvoja luonnollisin ja tehokkain menetelmin, kasvojumppa,
se kiinnostaa, ihmisen kasvoissa on 30 lihasta? ja kaikkia niitä voi muokata parempaan suuntaan.

ei ihmiset tajua kuinka paljon pystyy (kuinka radikaalisti) pystyy ihan kasvojumpalla muokkaamaan kasvoja muutamissa kuukausissa,

mutta ketä on sen verran kaheli ja jaksavainen että jaksaa noudattaa sitä ohjelmaa, (minä) aika harvat ovat sitä loppujen lopuksi,

eli ihonhoitoa, liikuntaa (suhteellisen paljon), terveellistä ruokavaliota, ja tosiaan oman kropan muokkausta, sekä aivojen ja kehon.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Siis akteja? ,, :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu