Pyynnöstänne turistit pysyy poissa

Ai kittilä ei halua enään turesteja sinne....ok. salvä asia ymmärretty, ei sitten enään sinne.
5155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hyvä että edes sie ole ymmärtänyt tämän, meille Kittiläläisille niin selvän asian. Kiitos päätöksestäsi.

Äänestä
  • Niin, asunkin kolarissa ja tänne ylläkselle kaikki on tervetulleita paitsi jotkin kittiläläiset

    Äänestä

  • Tervetuloa ylläkselle kaikki!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niin, asunkin kolarissa ja tänne ylläkselle kaikki on tervetulleita paitsi jotkin kittiläläiset

    Tuskin sinne kukaan alle 60v halua vielä jatkossakaan. Pari vuotta nii yhtä vilkasta ko pallaksella.

    Äänestä

Niin ei varmaan "kittilän keskusta" mutta kiskuripaikka levi haluaaaaaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ai kittilä ei halua enään turesteja sinne....ok. salvä asia ymmärretty, ei sitten enään sinne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu