Vai tapanko itseni suosiolla!?
Haluaako joku nainen minut?
Anonyymi
30<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Elä tapa.
Mitä syytä mun on elää?
Et voi ikinä tietää kuka sinut haluaa, tämä on hyvin pieni paikka kysyä. Olisi kivempi tietää miksi koet, ettei sinua haluta?9
Elämisen takia on löydettävä se elämisen ilo ja velvollisuuden tunne kuin myös toisen kunnioittaminen.
Kun ihmiset ympärillä voi hyvin sinäkin voit.
Tunteet jos menee edelle järjen on harjoiteltava itsehillintää.
Mut haluaa kumminki joku, josta en itse kiinnostu.
Tunteiden säätely on erittäin merkittävä hyvälle parisuhteelle rauhallinen tukeva mies on mahtava ja jos on vielä velvollisuuden tunne elää yhteiseksi hyväksi se on jo mahtava lisä ja lopulta se että pystyt tukemaan. Et seiso tumput suorana vaan etsit ratkaisun .
Onneksi asioita voi vielä harjoitella.
Silloin kun löydät hyvät puolesi, olet silloin parempi ja se kasvattaa motivaatiotasi.
Minäkin olen käynyt pohjalla mutta sieltä on aina tie ylös.
Sinun syy elää on oman elämäsi takia et vielä tiedä mitä tulossa olet kuplassa. Odotat naisen olevan se osa täydellisyyttä se on parempi kun kummatkin on hyvässä mielentilassa.
Hyvällä itsetunnolla oleva mies on hyvä kumppani jos olet vielä vahvempi kuin puolisosi tuet toisen itsetuntoa.
Sinä olet törkeä voit olla ihmiskunnalle merkittävä koska sinä pystyt muuttamaan asioita kun vaan etsit siihen ratkaisun . Elämä on selviytymistä mutta jokainen saamme päättää, miten elämämme sen.elämämmekö tuhoamalla muita vai vahvistamalla yhtenäisyyttä.
Törkeä on tärkeä. Olen pahoillani tuosta virheestä.
Jokaisen on löydettävä se oma elämän liekki minulle ne oli lapset.
Niimpä aina ei kohtaa halut ja kun tiedät joku tykkää. Voin sanoa ennen minua mieskin valitsi naisen jota ei halunnut ja jätti hänet.
Minusta tässä tapahtumassa oli se ongelma vielä, pelkäsin hänen tekevän saman minulle.
Jännityksen ja seksikkäïden uusien tyttöjen kohteet uhkapelaissä jänniä seksikkäitä tyttöjä tarjoilijoinakin erilaisissa paikoissa.
Äitini oli tarjoilija ja hän sai aina kuulla siitä kuinka kaunis, hän oli.
Joku ikävä päivä joku mies vaan tuli vihaiseksi äitilleni kun oli lihonut. En sano niitä sanoja. ”Rumasti nimittelyä tuli”
Sillein on ikävää nähdä kun ihmisen itsetunto murenee vain yhtenä päivänä ja miksi pitää suuttua.
On hyvä että näet kauniita tyttöjä , toivottavasti löydät sen sisäisesti kauniin ja olet valmiina olemaan pitkän ajan jälkeen olemaan perhe.
Luulen että lapsen lapseni sitten voi ottaa matsia jossain jalkapallo-otteluissa hyvässä mielessä ja rentoutuneessa tilassa teidän lasten kanssa.
Oltiin tänään pyöräilemässä meidän viikari etsi jarruja ja toheloi kaksi vuotiaan päälle ajamalla, sit ne molemmat ole nurin pyöriensä kanssa.
Ei tullut isoa murhetta mutta aina siitä itku tulee.
saat tappaa kuhan on paremmpi syy ensikerralla... "kukaan ei halu mua" hhei pliis nyt mietintä myssy päähän.
Älä nyt siellä huutele mitään pahoja.
Onko 30-vuotiaana elämä vasta edessä vai suurin osa menny jo?
Vasta edessä piisi ymmärtää kehittää itseään että voi nauttia hyvästä tulosta 40-50välissä
Jos osaat pitää kunnostas huolta koska se ei enää pysy samanlaisena kuin nuorena elät vielä 60 vuotta ainakin.
Tulee aika kun tilaamme sen seurakaverinsa vielä netistä.
Luulen että joku ihminen haluaisi viedä sinut elokuvaan, vaikka romanttiseenkin sellaiseen ja tarjota popcorneja ja herkkuja, mutta sinänsä vain ikävästä syystä että hän haluaisi vain tehdä olosi iloiseksi, ei olisi menossa kanssasi naimisiin.
Varmasti haluaa. Nyt tuollaiset ajatukset hus pois, ja nukkumaan. Huomenna levänneenä maailma näyttää iloisemmalta paikalta.
Minä taidan valvoa aamuun asti ja lähteä reippaasti aamulenkille polkupyörällä. Takarenkaassa ei pysy ilma mutta väliäkös sillä, menee se lyhyen matkaa vanteellakin. Ohikulkijat aikaisemmin vähän ihmetteli että kuka se siellä mennä kolistelee.
Naiset ei halua rumaa miestä ja monet tappaneet itsensä sen takia.
Ootte oikeassa, elän vielä kauan, jopa jonkun tai joidenkin kiusaksi. Hahhaa!
Suo sioilla vetelee, mutta mitenkäs sinä nyt suosiolla itsesi tapat, elä ainakaan sitten lissee sitä kerree!!!!
"Haluaako joku nainen minut?
Vai tapanko itseni suosiolla!?"
Tällainen aloitus on ainakin omalla kohdallani täydellinen turn off.
En kestä ruikuttajia yhtään! En pysty ajattelemaan tällaista edes miehenä.
Omalla kohdallani ruikutus, itsesääli ja omassa kurjuudessaan nautinnolllisesti kieriskely on kaikkein kaikkein vastenmielisintä, vaikka samaan sarjaan kyllä yltää myös juopot.
Ihmetteln todella mihin on kadonneet miehet? Tämä ulina ja vinkumis-ilmiö on yleistynyt todella paljon. En voi uskoa että kovinkaan moni nainen tuntee minkäänlaista vetoa parkuvaan ja surkeaan mies-vauvaan?
Äläs nyt ajattele noin myrkyllisesti miehistäkään. Itsesäälissä rypeminen ei tietysti yhtään auta asiassa, mutta joskus sekin on hoidettava alta pois. Rääkyä räkä poskella, helvetti huomatkaa joku minutkin!
Funeau sinut ainakin kai haluaa iankaikkisestikin aamen jq qqmupqlq.