Tuommonen se nyt sitten on..
https://fi-seiska-cdn-pro.seiska.fi/files/inline-images/2020/16/Frederik_heittää-hiekkaa.jpg
Tsih..
Ätmien ihailema miestenmies..
10
<50
Vastaukset
Tuo on nyt siis semmonen top kymppimies, jonka kaikki naiset haluaisivat..😌
Auts. Tarvitsee odotella että tuo poistuu markkinoilta sitten.
https://www.youtube.com/watch?v=PnvGiM5artAJascal kirjoitti:
Auts. Tarvitsee odotella että tuo poistuu markkinoilta sitten.
https://www.youtube.com/watch?v=PnvGiM5artANaiset kuulemma heitteli käytettyjä kalsareita sen naamalle..
Wwuwuw kirjoitti:
Naiset kuulemma heitteli käytettyjä kalsareita sen naamalle..
No tuo on nyt siis vain yksi niistä kymmenestä.. En tiedä keitä ne yhdeksän muuta ovat, mutta veikkaisin että tää on niistä yksi..
https://seura.fi/wp-content/uploads/2018/06/danny_173.jpg
Ehkä myös tämä herkkupeppu..
https://pbs.twimg.com/media/DDDzrqZU0AAYQuV.jpgWwuwuw kirjoitti:
Naiset kuulemma heitteli käytettyjä kalsareita sen naamalle..
Monellakohan heittäjällä on ollut se aika kuukaudesta, pahasti virtsankarkailua tai jotain muuta yllätystä mukana? En ole kuukauteen vaihtanut, ole hyvä. =)
Jascal kirjoitti:
Monellakohan heittäjällä on ollut se aika kuukaudesta, pahasti virtsankarkailua tai jotain muuta yllätystä mukana? En ole kuukauteen vaihtanut, ole hyvä. =)
Faijan vanhat..
- Anonyymi
Ei näkynyt muuta, kuin Error ja tekstiä, ei mitään kuvaa näkynyt...
t. Ätmi toteaa- Anonyymi
Ihme ku eivät ossoo tiälä suomi24:ssa tehdä sellasta muutosta, että linkissä voi olla ääkkösiäkin. Lisäisvät vaan åäöÅÄÖ siihen regExpiin mikä sen urlin nyt ikinä parsasookaan.
On on eilen sanoin jollekin anonyymille, että Frederik on mummoutunut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 392701
- 532507
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle492212Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas3341923- 1351655
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161515Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan71338Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?101197- 421106
Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii661076