Joka muistuttais hänestä niin millainen? Itse ottaisin söpön nallen jolla on vatsassa sydän ja sydämen sisällä hänen kirjain :)
Jos ottaisitte tatuoinnin
35
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ihana tuollainen.
- Anonyymi
Ottaisin kannikkaani hänen nimen😀
- Anonyymi
minä ottaisin rintaan :)
- Anonyymi
Hän pitäisi mua hulluna jos tekisin jotain tuollaista. Eikö se riita että mulla on aivovamma hänestä?
- Anonyymi
Risti ja hänen nimensä
- Anonyymi
Sytämen läpimenevä nuoli
- Anonyymi
Onko hän poissa?
- Anonyymi
Minulla ei ole yhtään tatuointia mutta hänen kanssaan voisin ottaa jonkin yhteisen rakkauden ”merkin” 😊 Sillä tavoin ehkä uskaltaisin 😁
- Anonyymi
Tää on helppo
- Anonyymi
Ihanko näkyvällekin paikalle tuon tekstin aiot? ;)
- Anonyymi
Sellanen seksikäs ja muodokas Bambi, vaaleilla pitkillä hiuksilla, vanhanliiton.
- Anonyymi
Kuulostaa kivalta :) Ja sit toisaalta joltain merimiesaiheelta :))
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuulostaa kivalta :) Ja sit toisaalta joltain merimiesaiheelta :))
Kyllä, satamakaupunki. Hän voisi ottaa vastaavan susi tatuoinnin ;)
- Anonyymi
En ota tatuointeja. Jos ottaisin se olisi tatuoitu sormus nimettömään
- Anonyymi
Mulla sama, että voisin ottaa hänen kanssaan tatuoidut sormukset.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mulla sama, että voisin ottaa hänen kanssaan tatuoidut sormukset.
Tähä! Mullakin...syystä..
- Anonyymi
=)
- Anonyymi
Minä (m) haluaisin vaan pitää häntä (n) kädestä. Muistaisin joka hipaisun, aina. Mihin tarvitsee tatuointeja jos toisen kosketukset jäävät muistoiksi iholle? Ei mihinkään tarvitse.
- Anonyymi
Hyi vittu! Kaikki tatuoinnit ovat ällöttäviä ja en ottaisi mitään edes silloin jos toinen ehdottaisi jotain "yhteistä rakkaustatuointia". Jos olisin jonkun sellaisen kanssa joka tuollaista ehdottaisi niin lemppaisin hänet samantien.
- Anonyymi
Musta olis ihan söpö ajatus ottaa tatuointi rakkaudesta. :) vaikkei olekaan vielä tatuointeja
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Musta olis ihan söpö ajatus ottaa tatuointi rakkaudesta. :) vaikkei olekaan vielä tatuointeja
Ja sitten katua sitä kun on eronnut?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja sitten katua sitä kun on eronnut?
Me ei erottaisi koskaan ja hänkin tietää sen. Minun nimeni on melkein tatuoitu hänen rintaansa.
☯️ se olisi. Tyhjä ja täysi saman aikaisesti.
Alku ja loppu.
Tai sitten koptilainen risti.
Tai gnostilainen symboli.
Tai pelkkä sydän.
Eli paree etten mene ottamaan tatuointia kun en kerran pääse konsensukseen itseni kanssa.- Anonyymi
Ahaa.luovia mia luovii täälläkin!
Lupasin laittaa sut kärsiin huoritellen ja vainoten sua koko illan koska omit täällä ja räävit turpaas! Nyt huor kärsit siitä. Suuresta rääpivästä turvastas koko kivan illan Anonyymi kirjoitti:
Ahaa.luovia mia luovii täälläkin!
Lupasin laittaa sut kärsiin huoritellen ja vainoten sua koko illan koska omit täällä ja räävit turpaas! Nyt huor kärsit siitä. Suuresta rääpivästä turvastas koko kivan illanKiitos siitä.
- Anonyymi
Ottaisin usko toivo rakkaus, sydän, ankkuri ja risti :)
- Anonyymi
Ottaisin saman kuin hänellä olkavarressa, mutta paljon pienemmän ja päivämäärän tai meidän nimikirjaimet
- Anonyymi
Ehkä ainoa tatuointi, jota voisin harkita on joko risti tai arabian- tai hepreankielinen nimi. Omani osaan molemmilla kielillä kirjoittaa. Kreikaksikin voisi olla ihan ok mutta arabiassa ja hepreassa on enemmän asennetta. Jos innostuu joskus opiskelemaan kiinaa tai japania, nimi tai lause niilläkin voisi olla kiva.
- Anonyymi
Simpukka, jossa pieni helmi
- Anonyymi
laiva. se oli nuorena merillä
- Anonyymi
En ota itselleni koskaan tatuointia mutta minua ei haittaa vaikka hänellä niitä on on.
T:T - Anonyymi
Ehkä hänen nimen korkeintaan. Tai vähän riippuu siitä nimestä...
- Anonyymi
Tatskat on kyllä enenmän kuin snadisti anti-viagraa imo.
Tietyin varauksin ja poikkeuksin. Etc - Anonyymi
Sellainen mulla onkin otettuna jo. Ikuisena hyvänä muistona <3 Kenestäkään muusta en usko koskaan tarvitsevani tällaista muistoa.
- Anonyymi
Panda.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.212644Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?
Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant1042554- 2021374
- 941281
- 1221266
"Pähkähullu ruhtinas" sanoi a-studiossa maailmanpolitiikan professori...
...Martti Koskenniemi Trumpista ja hänen toimintatavoistaan, vertasi 1600-luvulla eläneeseen Aurinkokuninkaaseen Ludwig3041240Riikka Purra perustelee hallituksen leikkauspolitiikkaa
Odotukset ovat kovat, mutta puhe on poikkeuksellisen onttoa jopa hallituksen omalla mittapuulla. Vastuu työnnetään alas,211000Toivottavasti myös pysyy häkissä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011754428.html 😡😡😡 tommosia saastoja sitä näyttää Suomussalmen suunnalta sikiävän �12977Martina ja Matias
Mahtaako Martina yrittää saada Matiasta uudeksi sulhaseksi, niin saisi ne prinsessa häät, mitkä jäi pitämättä, kun Aussi211969- 60897