Shooterspool simulaattori en tajua pelata

Anonyymi

Koitin, mutta en vaan kyllä osaa. Palloa en saa millään edes liikkumaan. S pitäisi olla shoot, mutta mitään ei taphadu ja aika juoksee liaan nopeasti.

Hieno peli jos vaan osaisi pelata, mutta ei vaan pallot liiku vaikka mitä yritin.

3

233

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitä pitää painaa? S hiiri pitäisi olla ohjeen mukaan shoot, mutta en saa millään palloa edes liikkumaan. Kaikki mahdolliset olen yrittänyt. Kuvan vaan saan kauemmaksi ja lähemmäksi ja tuo aika se on ihan naurettavan lyhyt ei tuossa ajassa aloittelija ehdi tehdä yhtään mitään joka ekaa kertaa menee pelaan ko peliä.

    • Anonyymi

      Joo oikea kunnon biljardi on mulle. Tälläiset simulaattorit ei ole minua varten jossa en saa palloa edes liikkumaan. Jonkun pitäs tulla melkein paikanpäälle neuvoon, että mitän tää menee.

    • Anonyymi

      Toi aika on tuossa ihan naurettavan lyhyt. Se on jo syy miksi en tykkää ko simulattorista.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      590
      1424
    2. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      43
      787
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      470
      680
    4. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      5
      539
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      34
      519
    6. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      28
      494
    7. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      490
    8. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      40
      485
    9. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      151
      438
    10. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      22
      432
    Aihe