Suomalainen nainen

On kaikenlaisten jännämiesten ja räkäpetterien vietävissä.
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Lailailai!

Äänestä

Eikä ole! Karkea ja alentava yleistys. Hyi sinua!

1Äänestä
  • Täällä käytetään joskus epäasiallista kielenkäyttöä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Täällä käytetään joskus epäasiallista kielenkäyttöä.

    Aika useinkin.

    Äänestä

On on ja ihan yleinen ilmiö. Sofiakin jätti nikon ja heti oli räkäpetteri jännämiehen stefanin vietävissä.

Äänestä
  • Ahaa, siis vakaviin rikoksiin syyllistynyt Niko olisi ollut se oikea valinta...

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ahaa, siis vakaviin rikoksiin syyllistynyt Niko olisi ollut se oikea valinta...

    Stefan käyttää myös humeita eli on paska jännämies, sillä on rahaa joten sofia oli heti vietävissä vaikka stefan on jännämies.

    Äänestä

Suomalaisten miesten siis..

Äänestä
  • Niin tässä on joku paradoksi.

    Äänestä

Hei, enemmistö naisista ei voi sietää mitään jännämiehiä. Jännämiesten oikea paikka olisi putka.

Äänestä
  • No mutta, etkö sä tuolta ylempää lukenut, että juuri niitä vankilakundeja naisten pitäisi valita. (Ainakin on väärin vaihtaa vankilakundi sellaiseen, jolla tuomioita ei ole.)

    Äänestä

Voisi tänne laittaa esimerkkejä miten nainen eroo ja viikon päästä on jo jonkun uuden räkäpetterin käytettävänä taas

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On kaikenlaisten jännämiesten ja räkäpetterien vietävissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu