Onko Crescent Tove hyvä pyörä?

Niin, onko kannattava ostos?
3398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se on hyvä ostos jos se tuntuu sinusta hyvälle ja ajat sillä :)

Äänestä
  • Joo, jos pyörä on sopivan kokoinen ja sillä on mukava pyöräillä, niin on hyvä ostos. Sellainen pyörä joka jää käyttämättä, on aina huono ostos.

    Äänestä

Crescentit ovat perinteisesti olleet vahvoja pyöriä. Ne kestävät vuosikymmeniä.
Mainitsemasi pyöräkin olisi epäilemättä onnistunut valinta, jos vain koko on sinulle sopiva.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Niin, onko kannattava ostos?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu