Minkälainen majoituspaikka tällä firmalla on kun näyttää olevan keskellä peltoa?
NiliPirtit
31
11116
Vastaukset
- Anonyymi
HOMEINEN
- Anonyymi
Tilat olivat homeisia ja ankeita. Asiakaspalvelu oli töykeää ja majoitukseen liittyvät ohjeet olivat epäselvät. En suosittele.
- Anonyymi
Ylihinnoiteltu.
- Anonyymi
Varmaankin Nilivaaran suvun bisnestä, nimestä päätellen. Ja siitä suvusta ei saa, kuin 'sutta ja sekundaa'.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Varmaankin Nilivaaran suvun bisnestä, nimestä päätellen. Ja siitä suvusta ei saa, kuin 'sutta ja sekundaa'.
Hyvin sanottu.
- Anonyymi
Seinät on liian ohuita. Normi keskustelukin kuuluu selvästi läpi puhumattakaan jos naapuri seinän takana kuorsaa. Patterit sihisee äänekkäästi ja tunnelma on kuin asuisi pannuhuoneessa.
- Anonyymi
Mikä on pannuhuone??
- Anonyymi
Taitaa olla kallis vuokra laatuunsa nähden. Sama tyyli muillakin yksityisillä vuokranantajilla Kittilässä.
- Anonyymi
Entä ei yksityisillä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Entä ei yksityisillä?
Sama homma.
- Anonyymi
Kallis tasoonsa nähden. Yhteydenpito aspaan hidasta. En voi suositella, jos haluaa miellyttävän asiakaskokemuksen.
- Anonyymi
en suosittele
- Anonyymi
Viikko nimissä ja toisena iltana, Kylpyhuoneen kaivo oli tukossa, aspasta sanottiin että voi itsekkin putsata, muutenkin silikonit oli homeen peitossa ja koko asunnossa haisi eikä ilma vaihtunut.
En voi suositella kellekään herkälle.- Anonyymi
Ja jos ei vielä ole herkkä niin KOHTA on.
- Anonyymi
Joo ei tule mithän. Ei tuommosella asiakas palautteella montaa vuotta mennä.
Remppa tietysti on kallista mutta pitää suhteuttaa. 34 tonnia miinusta tilakuden tulos Googlella.
Lopun alkua? Jos ei asiakasta oteta enempi huomioon. Kaikkea hyvää Pasille! - Anonyymi
Hyvä kun varoititte. Tietää porukat vältellä tätä nistipirttiä
- Anonyymi
Syyriassa kuohuu!
Israelin ja Syyrian rajalla tapahtuu: 6 druusikylää on yksimielisesti äänestänyt haluavansa elää Israelin hallinnon alla ja pyytänyt Israelin armeijaa jäämään heidän suojakseen. Tämä kertoo paljon. Lähi-idässä elävät tietävät oikeasti, missä ihmisoikeudet toteutuvat. - Anonyymi
Asiakkaan kannattaa tiedostaa kaikki mahdolliset ongelmat jo etukäteen. Varmasti pätee myös moneen muuhunkin. Ehdottomasti vuokraisin majoituksen, jos mitään muuta ei olisi tarjolla.
- Anonyymi
Home Lapissa on luxusta, parantaa kaikki sairaudet
NiliNiilot siellä ahistelloop.🧌🦌🏔️🗻⛺️🏕️🌨️
- Anonyymi
En mene toista kertaa. Suulliseen sopimukseen ei voi luottaa. Majoitus ei vastannut annettua kuvausta. Melko hintava, matkaa keskustaan paljon. Julkista liikennettä ei ole. Menee siinä tapauksessa, jos muuta ei ole tarjolla.
- Anonyymi
Se on Lapissa julkista liikennettä, kun omistat auton ja ajelet sillä maantiellä.
- Anonyymi
Likaiset huoneet, käyvät huoneissa ilmoittamatta etukäteen. En suosittele.
- Anonyymi
Lämpimän veden saannissa katkoksia. Huonolla säällä sähkökatkoja. Internet ei toimi edes 4G:llä ajoittain. Ei sovi lomailuun.
- Anonyymi00026
Meillä oli kolmen kuukauden sähkölasku noin 300 euroa. Sähkö tuli Nilipirttien kautta. Taloudessa oli kaksi henkilöä. Siitä voi tehdä päätelmiä jokainen tahollaan.
- Anonyymi00027
Päätelmän mukaan taloudessa oli tosiaan kaksi henkilöä, mutta sitä tietoa kuinka monta henkilöä nyt on ei pysty mitenkään päättelemään.
- Anonyymi00028
Anonyymi00027 kirjoitti:
Päätelmän mukaan taloudessa oli tosiaan kaksi henkilöä, mutta sitä tietoa kuinka monta henkilöä nyt on ei pysty mitenkään päättelemään.
Kun heistä toinen kuolee niin jäljelle jää 1hlö, niin auttaskhan tuo yhthän sinua päättelemhän montako oli aluksi?
- Anonyymi00029
Anonyymi00028 kirjoitti:
Kun heistä toinen kuolee niin jäljelle jää 1hlö, niin auttaskhan tuo yhthän sinua päättelemhän montako oli aluksi?
Anal Lube auttaa aina ja kaikkeen.
- Anonyymi00030
Anonyymi00027 kirjoitti:
Päätelmän mukaan taloudessa oli tosiaan kaksi henkilöä, mutta sitä tietoa kuinka monta henkilöä nyt on ei pysty mitenkään päättelemään.
Kaikki ei siihen päättelyy pysty Se nyt vaa on niin Jos on kauhalla annettu ni lusikalla ei voi koko kauhallista ottaa ellei sitte oo tosi iso suursyömärin lusikka
- Anonyymi00031
Anonyymi00029 kirjoitti:
Anal Lube auttaa aina ja kaikkeen.
Sen kyllä huomaa jo verkkosivuilta.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sebastian Tynkkynen (pers.) ei vastusta raiskauksia
"Sebastian Tynkkynen oli ainoa 14 suomalaismepistä, joka vastusti uutta suostumuksen puuttumiseen perustuvaa raiskauslak1114590Purra jäi kiinni valehtelusta, Heinäluoma ei
Ja heti alkoi Purra joukkoineen maalittamaan Heinäluomaa. Niin toimii äärioikeistoa edustava putinistipersulauma, jonka653402Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b121454- 921221
Alkuperäinen kristillinen kaste on uskoville annettava upotuskaste
Kreikan sana BAPTIZO merkitsee upottamista. Alkuseurakunta kastoi upottamalla Apostolien tekojen kirjan mukaan: Ap.t 2552949- 174871
Me, Suomen kansa, vaadimme Riikka Purraa jatkamaan valtiovarainministerinä!
Ja jollei valtiovarainministerinä, niin sitten pääministerinä. Purra on nostanut Suomen talouden nyt komeaan kasvuun Ma86854Pitäisikö naisen haluta "puolisomies"?
Toivottavasti saan nyt tämän idean purettua hyvin sanoiksi? Mutta tuossa eräässä aloituksessa tuli vastaan tälläinen tek147817- 59815
Miksi piti uhota naapuri Venäjälle ja tehdä itsestä heidän vihollinen?
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/f0eee963-3605-47e6-9989-a21347ce7757 "Jos sota syttyy Suomessa, näin tapahtumat vois197782